Cata Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 0799.422.233 · Btw BE0799422233
1070 Anderlecht
actief in Bouwrijp maken van terreinen (NACE 43120)
actief sinds 12/03/2023 (≈ 3 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2024

De score van Cata Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2023
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2024

Omzet161 461 €
Nettoresultaat11 968 €
Eigen vermogen25 708 €
Liquide middelen8 661 €
EBITDA15 690 €
Totaal activa56 268 €
Solvabiliteit45,7 %
De streep toont de sectormediaan: 45,4 % (178 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van Cata Construct

20242023
Omzet161 461 €
Nettoresultaat11 968 €
Eigen vermogen25 708 €
Liquide middelen8 661 €
EBITDA15 690 €
Totaal activa56 268 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 06/10/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/08/2024

Financiële analyse van Cata Construct

Bestuur en controle van Cata Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Cata Construct →

Publicaties van Cata Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0799.422.233
Btw-nummer
BE0799422233
Peppol
Ingeschreven · 0208:0799422233 · vastgesteld op 18/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
12/03/2023
Zetel
1070 Anderlecht
Laatste jaarrekening
2024 · neergelegd op 06/10/2025
Activiteit
Bouwrijp maken van terreinen (NACE 43120)

Cata Construct (BV) is sinds 2023 gevestigd in Anderlecht en actief in: bouwrijp maken van terreinen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van 161 461 €, een winst van 11 968 € en een eigen vermogen van 25 708 €. De solvabiliteit bedraagt 45,7 %, boven de mediaan van de sector (45,4 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Cata Construct

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Cata Construct

Wat is de omzet van Cata Construct?

Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Cata Construct 161 461 €.

Wat is het btw-nummer van Cata Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0799422233 voor Cata Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0799.422.233.

Waar is de zetel van Cata Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van Cata Construct gevestigd in 1070 Anderlecht.

Wat is het eigen vermogen van Cata Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Cata Construct 25 708 €, een solvabiliteit van 45,7 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Cata Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij Cata Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Cata Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 09/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie