MPP Construct BV
De score van MPP Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Omzet -67 % Eigen vermogen +12 % Totaal activa -64 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van MPP Construct
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 545 257 € | ||||
| Nettoresultaat | 14 639 € | ||||
| Eigen vermogen | 39 930 € | ||||
| Liquide middelen | 36 073 € | ||||
| Totaal activa | 101 157 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 14/09/2021
Financiële analyse van MPP Construct
- Solvabiliteit39,5 %mediaan van de sector: 49,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van MPP Construct
Publicaties van MPP Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0739.912.733
- Btw-nummer
- BE0739912733
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0739912733 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 20/12/2019
- Zetel
- 1070 Anderlecht
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 30/09/2025
- Activiteit
- Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. (NACE 43990)
MPP Construct (BV) is sinds 2019 gevestigd in Anderlecht en actief in: overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van 545 257 €, een winst van 14 639 € en een eigen vermogen van 39 930 €. De solvabiliteit bedraagt 39,5 %, onder de mediaan van de sector (49,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als MPP Construct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- DSolutions1050 Elsene
- P.N.P.C1070 Anderlecht
- NOVA1000 Brussel
- Fbaleste1040 Etterbeek
- Wibel1160 Oudergem
- Zobicu1000 Brussel
- ATO Renovation1060 Sint-Gillis
- ID4U1070 Anderlecht
Veelgestelde vragen over MPP Construct
Wat is de omzet van MPP Construct?
Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van MPP Construct 545 257 €.
Wat is het btw-nummer van MPP Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0739912733 voor MPP Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0739.912.733.
Waar is de zetel van MPP Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van MPP Construct gevestigd in 1070 Anderlecht.
Wat is het eigen vermogen van MPP Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van MPP Construct 39 930 €, een solvabiliteit van 39,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van MPP Construct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij MPP Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van MPP Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →