EFI Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1022.909.738 · Btw BE1022909738
1090 Jette
actief in Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43350)
actief sinds 30/04/2025 (≈ 1 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van EFI Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2025
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat99 985 €
Eigen vermogen80 085 €
Liquide middelen45 449 €
EBITDA140 033 €
Totaal activa145 438 €
Solvabiliteit55,1 %
De streep toont de sectormediaan: 45,3 % (212 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Jaarrekeningen van EFI Construct

2025
Nettoresultaat99 985 €
Eigen vermogen80 085 €
Liquide middelen45 449 €
EBITDA140 033 €
Totaal activa145 438 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/08/2026

Financiële analyse van EFI Construct

Bestuur en controle van EFI Construct

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van EFI Construct →

Publicaties van EFI Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1022.909.738
Btw-nummer
BE1022909738
Peppol
Ingeschreven · 0208:1022909738 · vastgesteld op 17/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
30/04/2025
Zetel
1090 Jette
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 26/08/2026
Activiteit
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43350)

EFI Construct (BV) is sinds 2025 gevestigd in Jette en actief in: overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 99 985 € en een eigen vermogen van 80 085 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 55,1 %, boven de mediaan van de sector (45,3 %).

Vergelijkbare vennootschappen als EFI Construct

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over EFI Construct

Wat is de omzet van EFI Construct?

EFI Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van EFI Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1022909738 voor EFI Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1022.909.738.

Waar is de zetel van EFI Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van EFI Construct gevestigd in 1090 Jette.

Wat is het eigen vermogen van EFI Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van EFI Construct 80 085 €, een solvabiliteit van 55,1 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van EFI Construct?

Het register telt 2 actieve mandaten bij EFI Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van EFI Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 28/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie