SCI Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1014.217.647 · Btw BE1014217647
1730 Asse
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 26/09/2024 (≈ 2 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van SCI Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2024
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat1 771 €
Eigen vermogen4 771 €
Liquide middelen1 534 €
EBITDA2 278 €
Totaal activa6 573 €
Solvabiliteit72,6 %
De streep toont de sectormediaan: 42,0 % (10018 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Jaarrekeningen van SCI Construct

2025
Nettoresultaat1 771 €
Eigen vermogen4 771 €
Liquide middelen1 534 €
EBITDA2 278 €
Totaal activa6 573 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/01/2025neergelegd op 19/09/2025

Financiële analyse van SCI Construct

Bestuur en controle van SCI Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van SCI Construct →

Publicaties van SCI Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1014.217.647
Btw-nummer
BE1014217647
Peppol
Ingeschreven · 0208:1014217647 · vastgesteld op 13/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
26/09/2024
Zetel
1730 Asse
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 19/09/2025
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

SCI Construct (BV) is sinds 2024 gevestigd in Asse en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 1 771 € en een eigen vermogen van 4 771 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 72,6 %, boven de mediaan van de sector (42,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als SCI Construct

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over SCI Construct

Wat is de omzet van SCI Construct?

SCI Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van SCI Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1014217647 voor SCI Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1014.217.647.

Waar is de zetel van SCI Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van SCI Construct gevestigd in 1730 Asse.

Wat is het eigen vermogen van SCI Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van SCI Construct 4 771 €, een solvabiliteit van 72,6 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van SCI Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij SCI Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van SCI Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 10/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie