RM Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 1012.711.969 · Btw BE1012711969
1081 Koekelberg
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 22/08/2024 (≈ 2 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van RM Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2024
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat18 523 €
Eigen vermogen29 292 €
Liquide middelen13 560 €
EBITDA25 639 €
Totaal activa76 579 €
Solvabiliteit38,3 %
De streep toont de sectormediaan: 43,2 % (1094 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van RM Construct

20252024
Nettoresultaat18 523 €
Eigen vermogen29 292 €
Liquide middelen13 560 €
EBITDA25 639 €
Totaal activa76 579 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 04/09/2025

Financiële analyse van RM Construct

Bestuur en controle van RM Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van RM Construct →

Publicaties van RM Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
1012.711.969
Btw-nummer
BE1012711969
Peppol
Ingeschreven · 0208:1012711969 · vastgesteld op 15/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
22/08/2024
Zetel
1081 Koekelberg
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 31/08/2026
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

RM Construct (BV) is sinds 2024 gevestigd in Koekelberg en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 18 523 € en een eigen vermogen van 29 292 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 38,3 %, onder de mediaan van de sector (43,2 %).

Vergelijkbare vennootschappen als RM Construct

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over RM Construct

Wat is de omzet van RM Construct?

RM Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van RM Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1012711969 voor RM Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1012.711.969.

Waar is de zetel van RM Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van RM Construct gevestigd in 1081 Koekelberg.

Wat is het eigen vermogen van RM Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van RM Construct 29 292 €, een solvabiliteit van 38,3 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van RM Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij RM Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van RM Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 08/09/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie