Képr BV
De score van Képr verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Képr
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 24 162 € | |
| Eigen vermogen | 71 006 € | |
| Liquide middelen | 49 440 € | |
| EBITDA | 42 974 € | |
| Totaal activa | 144 743 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/06/2025
Financiële analyse van Képr
- Solvabiliteit49,1 %mediaan van de sector: 43,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Képr
Publicaties van Képr in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 1002.844.495
- Btw-nummer
- BE1002844495
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:1002844495 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/11/2023
- Zetel
- 8840 Staden
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/06/2026
- Activiteit
- Schrijnwerk (NACE 43320)
Képr (BV) is sinds 2023 gevestigd in Staden en actief in: schrijnwerk. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 24 162 € en een eigen vermogen van 71 006 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 49,1 %, boven de mediaan van de sector (43,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Képr
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Rutger Denys Timmerwerken Schrijnwerk Houthulst · balans 144 858 €
- Schrijnwerk Vandermeulen Schrijnwerk Diksmuide · balans 145 078 €
- Schrijnwerkerij Eric Huyghe EN Zoon Schrijnwerk Staden · balans 143 914 €
- Velle Glenn Schrijnwerk Ichtegem · balans 145 970 €
- RD Terryn Schrijnwerk Izegem · balans 143 069 €
- Johny Vanluchene-Pickavet Schrijnwerk Ledegem · balans 142 125 €
- Menuiserie Marc Gilson Schrijnwerk Dinant · balans 144 679 €
- Desmet Edwin Schrijnwerk Dentergem · balans 144 859 €
Veelgestelde vragen over Képr
Wat is de omzet van Képr?
Képr legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Képr?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE1002844495 voor Képr, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 1002.844.495.
Waar is de zetel van Képr?
Volgens het KBO-register is de zetel van Képr gevestigd in 8840 Staden.
Wat is het eigen vermogen van Képr?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Képr 71 006 €, een solvabiliteit van 49,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Képr?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Képr. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Képr
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →