Vennootschappen in 8840 Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)
649 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 8840 Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke). Postcode 8840 omvat: Oostnieuwkerke, Staden, Westrozebeke.
Grootste bedrijven in West-Vlaanderen → · Grootste werkgevers in West-Vlaanderen →
De belangrijkste sectoren in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)
De grootste vennootschappen in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MICHEL HOFLACK en Cie Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 245,7 mln | € 53,0 mln | € 100,0 mln | 7,0 | 2024 |
| 2 | Greenyard Frozen Belgium Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 206,4 mln | € 288,1 mln | € 112,2 mln | 346,6 | 2025 |
| 3 | Belgian Pork Group Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 154,2 mln | € 39,3 mln | € 100,0 mln | 12,7 | 2025 |
| 4 | Horafrost Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 147,3 mln | € 79,0 mln | € 132,6 mln | 84,9 | 2024 |
| 5 | Westvlees Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 145,6 mln | € 598,9 mln | € 71,2 mln | 911,9 | 2025 |
| 6 | Westvlees Group Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 134,4 mln | 80 000 € | € 134,4 mln | — | 2025 |
| 7 | Alheembouw Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 121,3 mln | € 278,7 mln | € 24,2 mln | 183,8 | 2025 |
| 8 | Sticomax Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en andere informatiediensten | € 101,9 mln | € 1,46 mln | € 42,8 mln | 2,5 | 2025 |
| 9 | Westfro Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 75,5 mln | € 111,4 mln | € 29,5 mln | 131,4 | 2025 |
| 10 | Dickstar Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 55,4 mln | € 4,59 mln | € 29,7 mln | 3,0 | 2024 |
| 11 | Heem Invest Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 48,1 mln | — | € 8,41 mln | 2,3 | 2025 |
| 12 | Beehive Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 44,4 mln | — | € 21,2 mln | 3,1 | 2025 |
| 13 | MOL CY Vervaardiging van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers | € 43,4 mln | € 81,2 mln | € 15,9 mln | 299,8 | 2025 |
| 14 | ABC 02 Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 35,7 mln | € 1,85 mln | 173 365 € | — | 2025 |
| 15 | Depoo Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 35,5 mln | — | 89 845 € | — | 2025 |
| 16 | Voeders Decadt Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 32,8 mln | € 129,7 mln | € 16,6 mln | 37,1 | 2025 |
| 17 | NOAL Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 21,3 mln | — | € 5,29 mln | — | 2025 |
| 18 | Obumex Vervaardiging van meubelen | € 19,8 mln | € 27,1 mln | € 4,49 mln | 78,1 | 2025 |
| 19 | Stagel Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 18,6 mln | — | € 18,2 mln | — | 2025 |
| 20 | Voeders Degrave Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 17,8 mln | € 66,3 mln | € 13,9 mln | 12,2 | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)
81 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aquafin 2630 Aartselaar | € 4,48 mld | € 636,9 mln | € 1,11 mld | 1 207,3 | 2025 |
| 2 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 3 | i-mens 9052 Gent | € 162,0 mln | € 106,0 mln | € 69,2 mln | 7 157,8 | 2025 |
| 4 | ALDI 8800 Roeselare | € 104,6 mln | € 600,4 mln | € 14,4 mln | 1 126,7 | 2025 |
| 5 | Adecco Personnel Services 1702 Dilbeek | € 89,7 mln | € 426,8 mln | € 24,4 mln | 8 440,0 | 2025 |
| 6 | XL Servicestations 8790 Waregem | € 60,6 mln | € 508,6 mln | € 17,8 mln | — | 2025 |
| 7 | Ferm Kinderopvang 3018 Leuven | € 54,9 mln | € 34,6 mln | € 32,1 mln | 1 189,4 | 2025 |
| 8 | Medizorg 9820 Merelbeke-Melle | € 54,4 mln | € 23,8 mln | € 52,8 mln | 23,5 | 2025 |
| 9 | Captuur 8800 Roeselare | € 44,2 mln | — | € 10,9 mln | 4,3 | 2025 |
| 10 | Van Hessen Belgium operations 9160 Lokeren | € 17,8 mln | € 25,5 mln | € 15,0 mln | 40,1 | 2024 |
| 11 | Lust Autorijscholen 8800 Roeselare | € 11,7 mln | € 14,2 mln | € 3,88 mln | 108,3 | 2025 |
| 12 | Rewer Logistics 7700 Moeskroen | € 9,91 mln | — | € 4,63 mln | 47,4 | 2025 |
| 13 | Apotheek Dessein 8730 Beernem | € 9,75 mln | € 35,7 mln | € 3,32 mln | 61,8 | 2025 |
| 14 | Vandemoortel Rustieke Bouwmaterialen 8610 Kortemark | € 8,76 mln | — | € 6,80 mln | 9,3 | 2025 |
| 15 | Verhoest & Decorte 8800 Roeselare | € 7,26 mln | € 14,9 mln | € 4,49 mln | 15,2 | 2025 |
| 16 | Hovan 8820 Torhout | € 5,10 mln | — | € 4,06 mln | 6,1 | 2025 |
| 17 | MBS Management 8900 Ieper | € 4,98 mln | — | 680 711 € | — | 2026 |
| 18 | Lotas Fuel 8820 Torhout | € 4,97 mln | — | € 1,41 mln | — | 2025 |
| 19 | Bruynooghe Automation 8020 Oostkamp | € 3,56 mln | — | € 1,39 mln | 13,8 | 2025 |
| 20 | Jorikdfe 8890 Moorslede | € 3,46 mln | — | € 2,84 mln | — | 2026 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
- 8830 Hooglede (Gits)642
- 8800 Roeselare (Beveren, Oekene, Rumbeke)4 089
- 8920 Langemark-Poelkapelle (Bikschote, Langemark, Poelkapelle)330
- 8650 Houthulst (Klerken, Merkem)394
- 8610 Kortemark (Handzame, Werken, Zarren)675
- 8890 Moorslede (Dadizele)617
- 8980 Zonnebeke (Beselare, Geluveld, Passendale, …)672
- 8600 Diksmuide (Beerst, Driekapellen, Esen, …)878
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)?
649 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 8840 (Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)?
Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (101), Exploitatie van en handel in onroerend goed (53), Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen (50).
Wat is de grootste vennootschap in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)?
Volgens balanstotaal is dat MICHEL HOFLACK en Cie (€ 245,7 mln, boekjaar 2024).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke) geven samen 3 577 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Staden (Oostnieuwkerke, Westrozebeke)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.