Hidayat BVBA
De score van Hidayat verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2023
Evolutie 2021 → 2023: Eigen vermogen +133 % Totaal activa +20 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Hidayat
| 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 312 847 € | ||||
| Nettoresultaat | 31 031 € | ||||
| Eigen vermogen | 57 349 € | ||||
| EBITDA | 53 013 € | ||||
| Totaal activa | 79 143 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 17/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/12/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 23/12/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 06/07/2020
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2018neergelegd op 04/05/2020
Financiële analyse van Hidayat
- Solvabiliteit72,5 %mediaan van de sector: 30,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Hidayat
Publicaties van Hidayat in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0899.411.318
- Btw-nummer
- BE0899411318
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0899411318 · vastgesteld op 12/10/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 22/07/2008
- Zetel
- 1000 Brussel
- Laatste jaarrekening
- 2023 · neergelegd op 17/07/2024
- Activiteit
- Overige detailhandel in voedingsmiddelen, n.e.g. (NACE 47279)
Hidayat (BVBA) is sinds 2008 gevestigd in Brussel en actief in: overige detailhandel in voedingsmiddelen, n.e.g.. Voor boekjaar 2023 rapporteert ze een omzet van 312 847 €, een winst van 31 031 € en een eigen vermogen van 57 349 €. De solvabiliteit bedraagt 72,5 %, boven de mediaan van de sector (30,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Hidayat
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Agam Guru1180 Ukkel
- Brentwood1070 Anderlecht
- Vural Corporation1070 Anderlecht
- Tout UN Fromage !1040 Etterbeek
- Maria & Jana1050 Elsene
- Amaxx1060 Sint-Gillis
- ENO' Boutique1050 Elsene
- Grenier de Bacchus1040 Etterbeek
Veelgestelde vragen over Hidayat
Wat is de omzet van Hidayat?
Volgens de jaarrekening 2023 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Hidayat 312 847 €.
Wat is het btw-nummer van Hidayat?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0899411318 voor Hidayat, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0899.411.318.
Waar is de zetel van Hidayat?
Volgens het KBO-register is de zetel van Hidayat gevestigd in 1000 Brussel.
Wat is het eigen vermogen van Hidayat?
Bij de afsluiting van boekjaar 2023 bedraagt het eigen vermogen van Hidayat 57 349 €, een solvabiliteit van 72,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Hidayat?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Hidayat. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Hidayat
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →