Volram BVBA
Opening faillissement 1,1 VTEDe score van Volram verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2016
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Volram
| 2016 | |
|---|---|
| Nettoresultaat | −2 009 € |
| Eigen vermogen | 33 876 € |
| Liquide middelen | 7 245 € |
| EBITDA | 25 409 € |
| Totaal activa | 153 486 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2016neergelegd op 29/08/2017
Financiële analyse van Volram
- Solvabiliteit22,1 %mediaan van de sector: 34,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Volram
Publicaties van Volram in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0897.513.581
- Btw-nummer
- BE0897513581
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 03/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 24/04/2008
- Zetel
- 9000 Gent
- Grootte
- Zeer klein · 1,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2016 · neergelegd op 29/08/2017
- Activiteit
- Catering van evenementen (NACE 56210)
Volram (BVBA) is sinds 2008 gevestigd in Gent en actief in: catering van evenementen. Voor boekjaar 2016 rapporteert ze een verlies van 2 009 € en een eigen vermogen van 33 876 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 22,1 %, onder de mediaan van de sector (34,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Volram
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- So Tasty Catering van evenementen Herzele · balans 153 468 €
- VG Catering Catering van evenementen Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 154 118 €
- Pura Vida Catering van evenementen Oudenaarde · balans 154 703 €
- Smeul Catering van evenementen Gent · balans 154 816 €
- Traiteur Salu Catering van evenementen Deinze · balans 149 794 €
- Terra DEL Mare Catering van evenementen Waasmunster · balans 157 574 €
- JDP Catering van evenementen Zottegem · balans 161 901 €
- Vanthillo Catering Catering van evenementen Sint-Niklaas · balans 162 855 €
Veelgestelde vragen over Volram
Wat is de omzet van Volram?
Volram legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2016.
Wat is het btw-nummer van Volram?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0897513581 voor Volram, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0897.513.581.
Waar is de zetel van Volram?
Volgens het KBO-register is de zetel van Volram gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Volram?
Bij de afsluiting van boekjaar 2016 bedraagt het eigen vermogen van Volram 33 876 €, een solvabiliteit van 22,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Volram?
Gemiddeld 1,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2016.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Volram?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Volram. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Volram
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →