Bacofi NV
De score van Bacofi verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +80 % Totaal activa +233 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Bacofi
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 1 838 € | ||||
| Eigen vermogen | 58 452 € | ||||
| Liquide middelen | 107 193 € | ||||
| EBITDA | 1 957 € | ||||
| Totaal activa | 115 423 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 05/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 21/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 23/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 02/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 23/08/2021
Financiële analyse van Bacofi
- Solvabiliteit50,6 %mediaan van de sector: 46,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Bacofi
Publicaties van Bacofi in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0896.920.891
- Btw-nummer
- BE0896920891
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0896920891 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 03/04/2008
- Zetel
- 1050 Elsene
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 05/08/2025
- Activiteit
- Stukadoorswerk (NACE 43310)
Bacofi (NV) is sinds 2008 gevestigd in Elsene en actief in: stukadoorswerk. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 1 838 € en een eigen vermogen van 58 452 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 50,6 %, boven de mediaan van de sector (46,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Bacofi
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- NE-Projects Stukadoorswerk Nijlen · balans 115 109 €
- Groep MFK Stukadoorswerk Heusden-Zolder · balans 114 981 €
- Plakwerken DE Meester EN C° Stukadoorswerk Deinze · balans 114 791 €
- M-K-S Pleisterwerken Stukadoorswerk Zedelgem · balans 116 304 €
- Firma Steenacker Fr. Stukadoorswerk Niel · balans 117 043 €
- DE Feyter Freddy Stukadoorswerk Zoersel · balans 117 766 €
- DEHA Stukadoorswerk Bever · balans 117 850 €
- J & J Hasselt Stukadoorswerk Hasselt · balans 118 436 €
Veelgestelde vragen over Bacofi
Wat is de omzet van Bacofi?
Bacofi legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Bacofi?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0896920891 voor Bacofi, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0896.920.891.
Waar is de zetel van Bacofi?
Volgens het KBO-register is de zetel van Bacofi gevestigd in 1050 Elsene.
Wat is het eigen vermogen van Bacofi?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Bacofi 58 452 €, een solvabiliteit van 50,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Bacofi?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Bacofi. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Bacofi
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →