Sector · NACE 4331

Stukadoorswerk

1 663 Belgische vennootschappen met als hoofdactiviteit NACE-code 4331 hebben een jaarrekening neergelegd. Hun mediane solvabiliteit bedraagt 45,9 % over boekjaar 2024.

Vennootschappen1 663
Mediane solvabiliteit45,9 %
Mediaan eigen vermogen60 908 €
Mediaan personeel (VTE)2,0
Opgericht in de laatste 3 jaar117

De mediane cijfers van de sector

Berekend door Idonis

Spreiding over de vennootschappen van de sector in boekjaar 2024: een kwart ligt onder het 1e kwartiel, de helft onder de mediaan, drie kwart onder het 3e kwartiel.

Indicator1e kwartielMediaan3e kwartielVennootschappen
Solvabiliteit 24,7 %45,9 %71,2 % 1 473
Current ratio 1,061,663,11 1 465
ROE 1,6 %12,1 %32,8 % 1 328
Eigen vermogen 21 196 €60 908 €162 897 € 1 479
Totaal activa 63 778 €139 783 €348 243 € 1 475
Nettoresultaat −253 €8 065 €28 173 € 1 476
Personeelsbestand (gem. VTE) 1,02,04,5 477

Medianen berekend door Idonis op de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank, alle groottes samen. Hetzelfde panel dient als sectorreferentie op elke bedrijfsfiche. Methode

De grootste vennootschappen: Stukadoorswerk

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Jansen Building Projects 3670 Oudsbergen € 50,5 mln € 86,5 mln € 9,39 mln 123,9 2024
2 Carro - BEL 1740 Ternat € 24,2 mln € 27,7 mln € 7,93 mln 44,4 2025
3 Poels 3545 Halen € 10,6 mln € 27,6 mln € 5,49 mln 42,7 2025
4 SRBA Construction Belgium 3640 Kinrooi € 7,82 mln — € 2,45 mln 18,6 2025
5 Necap Construct 2880 Bornem € 6,94 mln € 17,0 mln € 2,31 mln 16,5 2025
6 Afwerkingsbedrijf Coenen 3650 Dilsen-Stokkem € 6,78 mln € 12,0 mln € 1,37 mln 1,5 2025
7 JAAMANN en zonen 2360 Oud-Turnhout € 6,55 mln € 16,0 mln € 2,90 mln 16,6 2025
8 Schoeffaerts Afwerking EN Interieur 3590 Diepenbeek € 6,28 mln — € 1,87 mln 21,9 2025
9 Entreprises Miot 1130 Brussel € 6,20 mln € 7,03 mln 849 019 € 17,0 2024
10 Isotrim 6220 Fleurus € 6,19 mln — € 1,76 mln 10,8 2025
11 Vanhees Afwerkingsbedrijf 3940 Hechtel-Eksel € 6,07 mln — € 4,95 mln 11,7 2025
12 ALL FIX & Finish 3920 Lommel € 5,78 mln — € 1,63 mln 2,0 2024
13 Weygers Totale Projectinrichting 3500 Hasselt € 5,50 mln — € 1,36 mln 46,3 2025
14 One Skin 8930 Menen € 4,21 mln € 14,9 mln 274 168 € 25,8 2025
15 Brion ET Charlot 6061 Charleroi € 4,21 mln — € 3,23 mln 26,2 2025
16 Baens Afwerkingsbedrijf 3640 Kinrooi € 3,94 mln — 965 499 € 36,0 2025
17 B-Stuc 3740 Bilzen-Hoeselt € 3,78 mln € 8,56 mln € 2,34 mln 4,5 2025
18 Rojagyp 1020 Brussel € 3,68 mln — € 1,78 mln — 2025
19 VAN DE Craen 2370 Arendonk € 3,60 mln — 820 171 € 23,8 2025
20 Faderi Belgium 9090 Merelbeke-Melle € 3,45 mln — 151 439 € 35,3 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Verwante sectoren

← De hele sector Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (NACE 43)

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen telt de sector Stukadoorswerk in België?

1 663 Belgische vennootschappen met als hoofdactiviteit NACE-code 4331 (Stukadoorswerk) hebben een jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank.

Wat is de mediane solvabiliteit in Stukadoorswerk?

Over boekjaar 2024 bedraagt de mediane solvabiliteit (eigen vermogen op balanstotaal) 45,9 %. De middelste helft van de vennootschappen ligt tussen 24,7 % en 71,2 % (1 473 vennootschappen).

Wat is de grootste vennootschap in Stukadoorswerk?

Volgens balanstotaal is dat Jansen Building Projects (€ 50,5 mln, boekjaar 2024).

Waar zijn de vennootschappen in Stukadoorswerk gevestigd?

De gemeenten met de meeste: Anderlecht (21), Houthalen-Helchteren (20), Genk (20).

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Stukadoorswerk

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.