Lambert Construct BV
2,0 VTEDe score van Lambert Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +31 % Totaal activa +8 % Personeelsbestand (gem. VTE) -33 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Lambert Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 3 973 € | ||||
| Eigen vermogen | 144 723 € | ||||
| Liquide middelen | 16 896 € | ||||
| EBITDA | 43 085 € | ||||
| Totaal activa | 246 387 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Lambert Construct
- Solvabiliteit58,7 %mediaan van de sector: 35,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Lambert Construct
Publicaties van Lambert Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0894.407.306
- Btw-nummer
- BE0894407306
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0894407306 · vastgesteld op 14/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 21/12/2007
- Zetel
- 5670 Viroinval
- Grootte
- Zeer klein · 2,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
Lambert Construct (BV) is sinds 2007 gevestigd in Viroinval en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 3 973 € en een eigen vermogen van 144 723 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 58,7 %, boven de mediaan van de sector (35,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Lambert Construct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Giovanny Construction5651 Walcourt
- Luma Green Home5300 Andenne
- Chaups5680 Doische
- Genie TEC Belgium5101 Namen
- ED TRA5081 La Bruyère
- Construction Boucher Thierry5555 Bièvre
- Fred Renova9 Construct5651 Walcourt
- ARNDT Eric5360 Hamois
Veelgestelde vragen over Lambert Construct
Wat is de omzet van Lambert Construct?
Lambert Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Lambert Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0894407306 voor Lambert Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0894.407.306.
Waar is de zetel van Lambert Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van Lambert Construct gevestigd in 5670 Viroinval.
Wat is het eigen vermogen van Lambert Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Lambert Construct 144 723 €, een solvabiliteit van 58,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Lambert Construct?
Gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Lambert Construct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Lambert Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Lambert Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →