Concreto BV
1,7 VTEDe score van Concreto verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +7 % Totaal activa +6 % Personeelsbestand (gem. VTE) +6 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Concreto
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 16 190 € | ||||
| Eigen vermogen | 218 357 € | ||||
| Liquide middelen | 2 959 € | ||||
| EBITDA | 44 517 € | ||||
| Totaal activa | 536 980 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 28/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 23/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 28/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 31/10/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2021neergelegd op 03/11/2021
Financiële analyse van Concreto
- Solvabiliteit40,7 %mediaan van de sector: 33,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Concreto
Publicaties van Concreto in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0874.934.852
- Btw-nummer
- BE0874934852
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0874934852 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 06/07/2005
- Zetel
- 3140 Keerbergen
- Grootte
- Zeer klein · 1,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 28/10/2025
- Activiteit
- Detailhandel in onderkleding, lingerie en strand- en badkleding (NACE 47714)
Concreto (BV) is sinds 2005 gevestigd in Keerbergen en actief in: detailhandel in onderkleding, lingerie en strand- en badkleding. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 16 190 € en een eigen vermogen van 218 357 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 40,7 %, boven de mediaan van de sector (33,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Concreto
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Milla Store Detailhandel in kleding Bonheiden · balans 429 565 €
- Randor'M Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Meerhout · balans 166 548 €
- Dressed with style Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Nijlen · balans 409 855 €
- PER Tutti Detailhandel in kleding Aarschot · balans 465 151 €
- R & M Detailhandel in kleding Affligem · balans 747 522 €
- Mamma Latte Detailhandel in kleding Antwerpen · balans 340 151 €
- M.E.L. Detailhandel in kleding Lebbeke · balans 185 352 €
- Elsenti Detailhandel in kleding Maldegem · balans 368 432 €
Veelgestelde vragen over Concreto
Wat is de omzet van Concreto?
Concreto legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Concreto?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0874934852 voor Concreto, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0874.934.852.
Waar is de zetel van Concreto?
Volgens het KBO-register is de zetel van Concreto gevestigd in 3140 Keerbergen.
Wat is het eigen vermogen van Concreto?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Concreto 218 357 €, een solvabiliteit van 40,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Concreto?
Gemiddeld 1,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Concreto?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Concreto. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Concreto
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →