Lorré Joris BV
De score van Lorré Joris verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +11 % Totaal activa +3 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Lorré Joris
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −54 754 € | ||||
| Eigen vermogen | 481 093 € | ||||
| Liquide middelen | 9 505 € | ||||
| EBITDA | 37 163 € | ||||
| Totaal activa | 746 173 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 15/11/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 31/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 31/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 30/09/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2021neergelegd op 23/09/2021
Financiële analyse van Lorré Joris
- Solvabiliteit64,5 %mediaan van de sector: 39,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Lorré Joris
Publicaties van Lorré Joris in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0872.196.680
- Btw-nummer
- BE0872196680
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0872196680 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 01/03/2005
- Zetel
- 9200 Dendermonde
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 15/11/2025
- Activiteit
- Landschapsverzorging (NACE 81300)
Lorré Joris (BV) is sinds 2005 gevestigd in Dendermonde en actief in: landschapsverzorging. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 54 754 € en een eigen vermogen van 481 093 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 64,5 %, boven de mediaan van de sector (39,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Lorré Joris
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Taal en Tuin Landschapsverzorging Puurs-Sint-Amands · balans 682 176 €
- Michel Vanholst Tuinaanleg Landschapsverzorging Hasselt · balans 393 189 €
- Terbeek Landschapsverzorging Sint-Truiden · balans 742 150 €
- Aben Tuinaanleg Landschapsverzorging Sint-Gillis-Waas · balans 742 144 €
- Groendienst Roegiers Landschapsverzorging Assenede · balans 740 930 €
- Ferrard Landschapsverzorging Kasteelbrakel · balans 740 471 €
- RBB Landschapsverzorging Lubbeek · balans 752 587 €
- Roel Verelst Tuinen Landschapsverzorging Schilde · balans 754 026 €
Veelgestelde vragen over Lorré Joris
Wat is de omzet van Lorré Joris?
Lorré Joris legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Lorré Joris?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0872196680 voor Lorré Joris, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0872.196.680.
Waar is de zetel van Lorré Joris?
Volgens het KBO-register is de zetel van Lorré Joris gevestigd in 9200 Dendermonde.
Wat is het eigen vermogen van Lorré Joris?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Lorré Joris 481 093 €, een solvabiliteit van 64,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Lorré Joris?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Lorré Joris. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Lorré Joris
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →