Absolute Java Control BVBA
De score van Absolute Java Control verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +22 % Totaal activa +3 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Absolute Java Control
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −5 043 € | ||||
| Eigen vermogen | 141 121 € | ||||
| EBITDA | −10 152 € | ||||
| Totaal activa | 149 312 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 18/11/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 13/12/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/09/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 29/12/2021
Financiële analyse van Absolute Java Control
- Solvabiliteit94,5 %mediaan van de sector: 48,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Absolute Java Control
Publicaties van Absolute Java Control in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0844.439.636
- Btw-nummer
- BE0844439636
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 12/10/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 15/03/2012
- Zetel
- 1050 Elsene
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 18/11/2025
- Activiteit
- Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43211)
Absolute Java Control (BVBA) is sinds 2012 gevestigd in Elsene en actief in: algemene elektrotechnische installatiewerken. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een verlies van 5 043 € en een eigen vermogen van 141 121 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 94,5 %, boven de mediaan van de sector (48,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Absolute Java Control
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Defitech1070 Anderlecht
- Modernité Solutions Électriques1000 Brussel
- BTMM1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Easyconnect1190 Vorst
- Electricite DLS Domotique1180 Ukkel
- Farcas & Fils1070 Anderlecht
- B.A. Tech1060 Sint-Gillis
- Heysaucker1180 Ukkel
Veelgestelde vragen over Absolute Java Control
Wat is de omzet van Absolute Java Control?
Absolute Java Control legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Absolute Java Control?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0844439636 voor Absolute Java Control, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0844.439.636.
Waar is de zetel van Absolute Java Control?
Volgens het KBO-register is de zetel van Absolute Java Control gevestigd in 1050 Elsene.
Wat is het eigen vermogen van Absolute Java Control?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Absolute Java Control 141 121 €, een solvabiliteit van 94,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Absolute Java Control?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Absolute Java Control. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Absolute Java Control
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →