CSMA BV
De score van CSMA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +38 % Totaal activa +45 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van CSMA
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 56 083 € | ||||
| Eigen vermogen | 432 994 € | ||||
| Liquide middelen | 12 440 € | ||||
| EBITDA | 82 505 € | ||||
| Totaal activa | 549 411 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van CSMA
- Solvabiliteit78,8 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van CSMA
Publicaties van CSMA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0838.007.744
- Btw-nummer
- BE0838007744
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0838007744 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/07/2011
- Zetel
- 9000 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
CSMA (BV) is sinds 2011 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 56 083 € en een eigen vermogen van 432 994 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 78,8 %, boven de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als CSMA
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Arinti Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kontich · balans 548 783 €
- Open AIR Consult Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Niklaas · balans 547 983 €
- B3Consult Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Trois-Ponts · balans 550 981 €
- Rowebe Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Meerhout · balans 547 152 €
- M.V.C. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Hemiksem · balans 552 406 €
- Datawolk Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Bocholt · balans 546 261 €
- De Galan Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Herent · balans 552 893 €
- IT-Technics Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Hamme (Vl.) · balans 553 148 €
Veelgestelde vragen over CSMA
Wat is de omzet van CSMA?
CSMA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van CSMA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0838007744 voor CSMA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0838.007.744.
Waar is de zetel van CSMA?
Volgens het KBO-register is de zetel van CSMA gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van CSMA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van CSMA 432 994 €, een solvabiliteit van 78,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van CSMA?
Het register telt 1 actieve mandaten bij CSMA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van CSMA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →