GS2M NV
De score van GS2M verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +422 % Totaal activa +42 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van GS2M
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 280 650 € | ||||
| Eigen vermogen | 315 082 € | ||||
| Liquide middelen | 521 193 € | ||||
| EBITDA | 418 807 € | ||||
| Totaal activa | € 1,11 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 30/01/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 28/12/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 02/01/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 23/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 24/01/2022
Financiële analyse van GS2M
- Solvabiliteit28,4 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van GS2M
Publicaties van GS2M in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0827.906.975
- Btw-nummer
- BE0827906975
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0827906975 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 16/07/2010
- Zetel
- 9000 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/01/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
GS2M (NV) is sinds 2010 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 280 650 € en een eigen vermogen van 315 082 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 28,4 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als GS2M
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Rowomis Activiteiten van holdings Zwevegem · balans € 1,12 mln
- Epoxon Activiteiten van holdings Knokke-Heist · balans € 1,09 mln
- Farmeka Activiteiten van holdings Middelkerke · balans € 1,14 mln
- Visioning P&T Activiteiten van holdings Buggenhout · balans € 3,05 mln
- Peter Baeyens Management Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,14 mln
- Dagda Invest Activiteiten van holdings Deinze · balans € 1,08 mln
- Waikiki Beach Invest Activiteiten van holdings Knokke-Heist · balans € 1,07 mln
- Vecatex Activiteiten van holdings Waregem · balans € 1,07 mln
Veelgestelde vragen over GS2M
Wat is de omzet van GS2M?
GS2M legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van GS2M?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0827906975 voor GS2M, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0827.906.975.
Waar is de zetel van GS2M?
Volgens het KBO-register is de zetel van GS2M gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van GS2M?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van GS2M 315 082 €, een solvabiliteit van 28,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van GS2M?
Het register telt 2 actieve mandaten bij GS2M. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van GS2M
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →