Limecraft NV
8,0 VTEDe score van Limecraft verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +259 % Totaal activa +50 % Personeelsbestand (gem. VTE) -1 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Limecraft
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 261 239 € | ||||
| Eigen vermogen | 802 535 € | ||||
| Liquide middelen | 273 834 € | ||||
| EBITDA | 823 505 € | ||||
| Totaal activa | € 1,99 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 26/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 01/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 24/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 27/04/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 16/05/2022
Financiële analyse van Limecraft
- Solvabiliteit40,2 %mediaan van de sector: 56,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Limecraft
10 actieve bestuurder(s) in het register.
en 4 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Limecraft →Publicaties van Limecraft in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0825.929.759
- Btw-nummer
- BE0825929759
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0825929759 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 17/05/2010
- Zetel
- 9000 Gent
- Grootte
- Zeer klein · 8,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/03/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Limecraft (NV) is sinds 2010 gevestigd in Gent en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 261 239 € en een eigen vermogen van 802 535 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 8,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 40,2 %, onder de mediaan van de sector (56,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Limecraft
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Introlution Ontwerpen van computerprogramma’s Berlare · balans € 2,00 mln
- Eforge Ontwerpen van computerprogramma’s Zwevegem · balans € 1,98 mln
- Innocens Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans € 2,05 mln
- Maerten & Partners Ontwerpen van computerprogramma’s Lint · balans € 2,13 mln
- Impact Software Ontwerpen van computerprogramma’s Aalst · balans € 1,80 mln
- Whise Ontwerpen van computerprogramma’s Evere · balans € 2,31 mln
- ABAX Belgium Ontwerpen van computerprogramma’s Machelen (Brab.) · balans € 1,72 mln
- Sydes Ontwerpen van computerprogramma’s Dilbeek · balans € 1,71 mln
Veelgestelde vragen over Limecraft
Wat is de omzet van Limecraft?
Limecraft legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Limecraft?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0825929759 voor Limecraft, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0825.929.759.
Waar is de zetel van Limecraft?
Volgens het KBO-register is de zetel van Limecraft gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Limecraft?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Limecraft 802 535 €, een solvabiliteit van 40,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Limecraft?
Gemiddeld 8,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Limecraft?
Het register telt 10 actieve mandaten bij Limecraft. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Limecraft
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →