B.V. Construct BVBA
De score van B.V. Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +5 % Eigen vermogen +26 % Totaal activa -41 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van B.V. Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 868 788 € | ||||
| Nettoresultaat | 12 056 € | ||||
| Eigen vermogen | 127 983 € | ||||
| Liquide middelen | 22 458 € | ||||
| EBITDA | 37 296 € | ||||
| Totaal activa | 351 439 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2025neergelegd op 13/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2024neergelegd op 29/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2023neergelegd op 25/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2022neergelegd op 28/04/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/10/2021neergelegd op 27/04/2022
Financiële analyse van B.V. Construct
- Solvabiliteit36,4 %mediaan van de sector: 43,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van B.V. Construct
Publicaties van B.V. Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0808.580.419
- Btw-nummer
- BE0808580419
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0808580419 · vastgesteld op 13/10/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 19/12/2008
- Zetel
- 1070 Anderlecht
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 13/05/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
B.V. Construct (BVBA) is sinds 2008 gevestigd in Anderlecht en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 868 788 €, een winst van 12 056 € en een eigen vermogen van 127 983 €. De solvabiliteit bedraagt 36,4 %, onder de mediaan van de sector (43,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als B.V. Construct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- AMV Renov1030 Schaarbeek
- MCC1040 Brussel
- PCB Construct1030 Schaarbeek
- Renov FC1070 Anderlecht
- Trans-MIL1000 Brussel
- A.V.K. Construct1070 Anderlecht
- Sanro1050 Elsene
- M.H.Construct1210 Sint-Joost-ten-Node
Veelgestelde vragen over B.V. Construct
Wat is de omzet van B.V. Construct?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van B.V. Construct 868 788 €.
Wat is het btw-nummer van B.V. Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0808580419 voor B.V. Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0808.580.419.
Waar is de zetel van B.V. Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van B.V. Construct gevestigd in 1070 Anderlecht.
Wat is het eigen vermogen van B.V. Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van B.V. Construct 127 983 €, een solvabiliteit van 36,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van B.V. Construct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij B.V. Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van B.V. Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →