Cold & CIE BV
6,2 VTEDe score van Cold & CIE verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Cold & CIE
| 2024 | 2023 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 160 435 € | |
| Eigen vermogen | 165 634 € | |
| Liquide middelen | 29 686 € | |
| EBITDA | 221 817 € | |
| Totaal activa | 363 817 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 09/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/08/2024
Financiële analyse van Cold & CIE
- Solvabiliteit45,5 %mediaan van de sector: 38,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Cold & CIE
Publicaties van Cold & CIE in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0804.517.208
- Btw-nummer
- BE0804517208
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0804517208 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/08/2023
- Zetel
- 6120 Ham-sur-Heure-Nalinnes
- Grootte
- Zeer klein · 6,2 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 09/09/2025
- Activiteit
- Schrijnwerk (NACE 43320)
Cold & CIE (BV) is sinds 2023 gevestigd in Ham-sur-Heure-Nalinnes en actief in: schrijnwerk. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 160 435 € en een eigen vermogen van 165 634 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 6,2 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 45,5 %, boven de mediaan van de sector (38,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Cold & CIE
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Cerasteel Schrijnwerk Mechelen · balans 734 987 €
- Goris Vloer- EN Tegelwerken Vloerafwerking en behangen Mol · balans 403 291 €
- Timbers Design Schrijnwerk Bonheiden · balans 114 815 €
- Bouwonderneming Geens Vloerafwerking en behangen Haaltert · balans 400 482 €
- Placo Ferreira Vloerafwerking en behangen Grimbergen · balans 227 245 €
- Vloer-EN Tegelwerken Gommers Vloerafwerking en behangen Herenthout · balans 367 241 €
- Comptoir Insolite Vloerafwerking en behangen Anderlecht · balans 369 245 €
- Trigona Freres ET Fils Stukadoorswerk Namen · balans 350 107 €
Veelgestelde vragen over Cold & CIE
Wat is de omzet van Cold & CIE?
Cold & CIE legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Cold & CIE?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0804517208 voor Cold & CIE, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0804.517.208.
Waar is de zetel van Cold & CIE?
Volgens het KBO-register is de zetel van Cold & CIE gevestigd in 6120 Ham-sur-Heure-Nalinnes.
Wat is het eigen vermogen van Cold & CIE?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Cold & CIE 165 634 €, een solvabiliteit van 45,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Cold & CIE?
Gemiddeld 6,2 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Cold & CIE?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Cold & CIE. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Cold & CIE
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →