Equites4 BV
De score van Equites4 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Equites4
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | −771 548 € | |
| Eigen vermogen | 268 315 € | |
| Liquide middelen | 1 307 € | |
| EBITDA | −748 265 € | |
| Totaal activa | € 16,0 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 15/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 19/03/2025
Financiële analyse van Equites4
- Solvabiliteit1,7 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Equites4
Publicaties van Equites4 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0803.990.339
- Btw-nummer
- BE0803990339
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0803990339 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/07/2023
- Zetel
- 9000 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 15/04/2026
- Activiteit
- Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf (NACE 4100106)
Equites4 (BV) is sinds 2023 gevestigd in Gent en actief in: algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 771 548 € en een eigen vermogen van 268 315 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 1,7 %, onder de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Equites4
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Mia UpKot Ontwikkeling van bouwprojecten Gent · balans € 21,4 mln
- Defiac Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Sint-Martens-Latem · balans € 19,6 mln
- Buildmat Invest Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen Gent · balans € 26,7 mln
- Bricks4Living Burgerlijke en utiliteitsbouw Merchtem · balans € 14,1 mln
- Exclusief Vastgoed Bouwrijp maken van terreinen Brugge · balans € 15,7 mln
- Wijnegem Grondmaatschappij Handel in eigen onroerend goed Antwerpen · balans € 15,8 mln
- Batim BSD Handel in eigen onroerend goed Antwerpen · balans € 15,8 mln
- Treves Leasehold Ontwikkeling van bouwprojecten Brussel · balans € 15,8 mln
Veelgestelde vragen over Equites4
Wat is de omzet van Equites4?
Equites4 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Equites4?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0803990339 voor Equites4, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0803.990.339.
Waar is de zetel van Equites4?
Volgens het KBO-register is de zetel van Equites4 gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Equites4?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Equites4 268 315 €, een solvabiliteit van 1,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Equites4?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Equites4. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Equites4
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →