Hermadis NV
26,7 VTEDe score van Hermadis verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Hermadis
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 257 979 € | |
| Eigen vermogen | 567 484 € | |
| Liquide middelen | € 1,08 mln | |
| EBITDA | 628 107 € | |
| Totaal activa | € 4,12 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 17/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 03/07/2025
Financiële analyse van Hermadis
- Solvabiliteit13,8 %mediaan van de sector: 24,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Hermadis
Publicaties van Hermadis in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0803.239.479
- Btw-nummer
- BE0803239479
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0803239479 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 27/06/2023
- Zetel
- 4681 Oupeye
- Grootte
- Klein · 26,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 17/06/2026
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110)
Hermadis (NV) is sinds 2023 gevestigd in Oupeye en actief in: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 257 979 € en een eigen vermogen van 567 484 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 26,7 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 13,8 %, onder de mediaan van de sector (24,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Hermadis
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Namufood Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Luik · balans € 4,12 mln
- Dupli Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Aalter · balans € 4,11 mln
- Wilbert Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Willebroek · balans € 4,13 mln
- Desma Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Zinnik · balans € 4,10 mln
- RG Food Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Kasteelbrakel · balans € 4,13 mln
- AD Koersel Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Beringen · balans € 4,13 mln
- AD Reyers Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Evere · balans € 4,09 mln
- Supermarkt Bree Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Bree · balans € 4,08 mln
Veelgestelde vragen over Hermadis
Wat is de omzet van Hermadis?
Hermadis legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Hermadis?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0803239479 voor Hermadis, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0803.239.479.
Waar is de zetel van Hermadis?
Volgens het KBO-register is de zetel van Hermadis gevestigd in 4681 Oupeye.
Wat is het eigen vermogen van Hermadis?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Hermadis 567 484 €, een solvabiliteit van 13,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Hermadis?
Gemiddeld 26,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Hermadis?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Hermadis. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Hermadis
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →