V.TECH Chauffage BV
1,0 VTEDe score van V.TECH Chauffage verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +365 % Totaal activa +162 % Personeelsbestand (gem. VTE) +25 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van V.TECH Chauffage
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 148 976 € | ||
| Eigen vermogen | 304 626 € | ||
| Liquide middelen | 185 613 € | ||
| EBITDA | 202 233 € | ||
| Totaal activa | 352 606 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 04/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 07/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 06/07/2024
Financiële analyse van V.TECH Chauffage
- Solvabiliteit86,4 %mediaan van de sector: 47,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van V.TECH Chauffage
Publicaties van V.TECH Chauffage in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0802.201.480
- Btw-nummer
- BE0802201480
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/05/2023
- Zetel
- 6140 Fontaine-l'Évêque
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/07/2026
- Activiteit
- Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43222)
V.TECH Chauffage (BV) is sinds 2023 gevestigd in Fontaine-l'Évêque en actief in: installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 148 976 € en een eigen vermogen van 304 626 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 86,4 %, boven de mediaan van de sector (47,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als V.TECH Chauffage
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Aqua-Chauffage Solution Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Lobbes · balans 346 099 €
- Decubber Entreprise Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Fleurus · balans 338 126 €
- Degrave Chauffage Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Walcourt · balans 371 602 €
- BS Energies Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Charleroi · balans 389 682 €
- Chauffage Cornet Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Eigenbrakel · balans 301 849 €
- Nrgie Chauffage Sanitaire Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Manage · balans 320 829 €
- Andries-Cornelis & Zonen Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Assenede · balans 357 048 €
- G. Van Huffel en Zonen Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Destelbergen · balans 348 170 €
Veelgestelde vragen over V.TECH Chauffage
Wat is de omzet van V.TECH Chauffage?
V.TECH Chauffage legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van V.TECH Chauffage?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0802201480 voor V.TECH Chauffage, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0802.201.480.
Waar is de zetel van V.TECH Chauffage?
Volgens het KBO-register is de zetel van V.TECH Chauffage gevestigd in 6140 Fontaine-l'Évêque.
Wat is het eigen vermogen van V.TECH Chauffage?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van V.TECH Chauffage 304 626 €, een solvabiliteit van 86,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft V.TECH Chauffage?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van V.TECH Chauffage?
Het register telt 1 actieve mandaten bij V.TECH Chauffage. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van V.TECH Chauffage
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →