MA Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 0800.749.549 · Btw BE0800749549
8750 Wingene
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 14/04/2023 (≈ 3 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2024

De score van MA Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2023
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2024

Omzet70 173 €
Nettoresultaat22 114 €
Eigen vermogen22 709 €
Liquide middelen5 €
EBITDA27 600 €
Totaal activa32 727 €
Solvabiliteit69,4 %
De streep toont de sectormediaan: 42,0 % (10018 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van MA Construct

20242023
Omzet70 173 €
Nettoresultaat22 114 €
Eigen vermogen22 709 €
Liquide middelen5 €
EBITDA27 600 €
Totaal activa32 727 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/10/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 19/06/2024

Financiële analyse van MA Construct

Bestuur en controle van MA Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van MA Construct →

Publicaties van MA Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0800.749.549
Btw-nummer
BE0800749549
Peppol
Ingeschreven · 0208:0800749549 · vastgesteld op 14/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
14/04/2023
Zetel
8750 Wingene
Laatste jaarrekening
2024 · neergelegd op 31/10/2025
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

MA Construct (BV) is sinds 2023 gevestigd in Wingene en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van 70 173 €, een winst van 22 114 € en een eigen vermogen van 22 709 €. De solvabiliteit bedraagt 69,4 %, boven de mediaan van de sector (42,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als MA Construct

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over MA Construct

Wat is de omzet van MA Construct?

Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van MA Construct 70 173 €.

Wat is het btw-nummer van MA Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0800749549 voor MA Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0800.749.549.

Waar is de zetel van MA Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van MA Construct gevestigd in 8750 Wingene.

Wat is het eigen vermogen van MA Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van MA Construct 22 709 €, een solvabiliteit van 69,4 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van MA Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij MA Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van MA Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 09/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie