Staes Construct BV

2,0 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0795.568.759 · Btw BE0795568759
1170 Watermaal-Bosvoorde
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 30/12/2022 (≈ 4 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van Staes Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV Zeer klein · 2,0 VTE sinds 2022
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat129 841 €
Eigen vermogen207 108 €
Liquide middelen107 758 €
EBITDA226 756 €
Totaal activa332 093 €
Personeelsbestand (gem. VTE)2,0
Solvabiliteit62,4 %
De streep toont de sectormediaan: 43,2 % (1094 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van Staes Construct

20252024
Nettoresultaat129 841 €
Eigen vermogen207 108 €
Liquide middelen107 758 €
EBITDA226 756 €
Totaal activa332 093 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 16/04/2026
  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 10/04/2025

Financiële analyse van Staes Construct

Bestuur en controle van Staes Construct

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van Staes Construct →

Publicaties van Staes Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0795.568.759
Btw-nummer
BE0795568759
Peppol
Ingeschreven · 0208:0795568759 · vastgesteld op 16/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
30/12/2022
Zetel
1170 Watermaal-Bosvoorde
Grootte
Zeer klein · 2,0 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 16/04/2026
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

Staes Construct (BV) is sinds 2022 gevestigd in Watermaal-Bosvoorde en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 129 841 € en een eigen vermogen van 207 108 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 62,4 %, boven de mediaan van de sector (43,2 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Staes Construct

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over Staes Construct

Wat is de omzet van Staes Construct?

Staes Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van Staes Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0795568759 voor Staes Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0795.568.759.

Waar is de zetel van Staes Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van Staes Construct gevestigd in 1170 Watermaal-Bosvoorde.

Wat is het eigen vermogen van Staes Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Staes Construct 207 108 €, een solvabiliteit van 62,4 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Staes Construct?

Gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Staes Construct?

Het register telt 2 actieve mandaten bij Staes Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Staes Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 09/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie