LN Construct BV

Ondernemingsnummer (KBO) 0792.385.575 · Btw BE0792385575
1800 Vilvoorde
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 12/10/2022 (≈ 4 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2025

De score van LN Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
BV sinds 2022
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Nettoresultaat−11 419 €
Eigen vermogen45 813 €
Liquide middelen13 082 €
EBITDA11 291 €
Totaal activa150 117 €
Solvabiliteit30,5 %
De streep toont de sectormediaan: 42,0 % (10018 bedrijven).

Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen -22 % Totaal activa -2 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Jaarrekeningen van LN Construct

202520242023
Nettoresultaat−11 419 €
Eigen vermogen45 813 €
Liquide middelen13 082 €
EBITDA11 291 €
Totaal activa150 117 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 29/05/2026
  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 08/08/2025
  • Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 13/06/2024

Financiële analyse van LN Construct

Bestuur en controle van LN Construct

2 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van LN Construct →

Publicaties van LN Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0792.385.575
Btw-nummer
BE0792385575
Peppol
Ingeschreven · 0208:0792385575 · vastgesteld op 13/10/2026
Rechtsvorm
BV
Oprichting
12/10/2022
Zetel
1800 Vilvoorde
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 29/05/2026
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

LN Construct (BV) is sinds 2022 gevestigd in Vilvoorde en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 11 419 € en een eigen vermogen van 45 813 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 30,5 %, onder de mediaan van de sector (42,0 %).

Vergelijkbare vennootschappen als LN Construct

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over LN Construct

Wat is de omzet van LN Construct?

LN Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.

Wat is het btw-nummer van LN Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0792385575 voor LN Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0792.385.575.

Waar is de zetel van LN Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van LN Construct gevestigd in 1800 Vilvoorde.

Wat is het eigen vermogen van LN Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van LN Construct 45 813 €, een solvabiliteit van 30,5 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van LN Construct?

Het register telt 2 actieve mandaten bij LN Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van LN Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 09/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie