Stone Stuff BV
De score van Stone Stuff verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +255 % Totaal activa +142 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Stone Stuff
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 36 556 € | |||
| Eigen vermogen | 118 975 € | |||
| Liquide middelen | 16 661 € | |||
| EBITDA | 52 923 € | |||
| Totaal activa | 132 891 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
Financiële analyse van Stone Stuff
- Solvabiliteit89,5 %mediaan van de sector: 51,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Stone Stuff
Publicaties van Stone Stuff in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0778.626.027
- Btw-nummer
- BE0778626027
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0778626027 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/12/2021
- Zetel
- 9000 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/07/2026
- Activiteit
- Plaatsen van vloer- en wandtegels (NACE 43331)
Stone Stuff (BV) is sinds 2021 gevestigd in Gent en actief in: plaatsen van vloer- en wandtegels. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 36 556 € en een eigen vermogen van 118 975 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 89,5 %, boven de mediaan van de sector (51,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Stone Stuff
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DS Projects Vloerafwerking en behangen Merelbeke-Melle · balans 100 319 €
- Picabri Vloerafwerking en behangen Berlare · balans 179 563 €
- Algemene Tegelwerken Vermeulen Vloerafwerking en behangen Geraardsbergen · balans 155 545 €
- J.D.W. Vloerafwerking en behangen Izegem · balans 132 568 €
- SL Carrelages ET Fils Vloerafwerking en behangen Saint-Nicolas · balans 157 028 €
- Procarrelage Vloerafwerking en behangen Bastogne · balans 157 528 €
- Van der Meersch Vloerafwerking en behangen Lebbeke · balans 127 588 €
- Derick Philippe Vloerafwerking en behangen Roosdaal · balans 133 702 €
Veelgestelde vragen over Stone Stuff
Wat is de omzet van Stone Stuff?
Stone Stuff legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Stone Stuff?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0778626027 voor Stone Stuff, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0778.626.027.
Waar is de zetel van Stone Stuff?
Volgens het KBO-register is de zetel van Stone Stuff gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Stone Stuff?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Stone Stuff 118 975 €, een solvabiliteit van 89,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Stone Stuff?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Stone Stuff. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Stone Stuff
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →