Commit Consulting BV
De score van Commit Consulting verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +319 % Totaal activa +240 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Commit Consulting
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 62 428 € | ||
| Eigen vermogen | 122 036 € | ||
| Liquide middelen | 115 203 € | ||
| EBITDA | 88 610 € | ||
| Totaal activa | 158 859 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 31/12/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 27/12/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 25/01/2024
Financiële analyse van Commit Consulting
- Solvabiliteit76,8 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Commit Consulting
Publicaties van Commit Consulting in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0773.444.841
- Btw-nummer
- BE0773444841
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0773444841 · vastgesteld op 12/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 02/09/2021
- Zetel
- 9041 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/12/2025
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Commit Consulting (BV) is sinds 2021 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 62 428 € en een eigen vermogen van 122 036 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 76,8 %, boven de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Commit Consulting
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Gravity Assist9100 Sint-Niklaas
- Marc Bogaerts ICT9300 Aalst
- Faction9100 Sint-Niklaas
- CatLab Interactive9820 Merelbeke-Melle
- Connectwork9250 Waasmunster
- Freshminds9000 Gent
- Gainer9000 Gent
- Shift Forward Consultancy9420 Erpe-Mere
Veelgestelde vragen over Commit Consulting
Wat is de omzet van Commit Consulting?
Commit Consulting legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Commit Consulting?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0773444841 voor Commit Consulting, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0773.444.841.
Waar is de zetel van Commit Consulting?
Volgens het KBO-register is de zetel van Commit Consulting gevestigd in 9041 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Commit Consulting?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Commit Consulting 122 036 €, een solvabiliteit van 76,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Commit Consulting?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Commit Consulting. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Commit Consulting
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →