Nero Facade BV
8,9 VTEDe score van Nero Facade verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +82 % Totaal activa +221 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Nero Facade
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 20 457 € | |||
| Eigen vermogen | 112 971 € | |||
| Liquide middelen | 102 330 € | |||
| EBITDA | 74 352 € | |||
| Totaal activa | 631 233 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 11/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 21/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Nero Facade
- Solvabiliteit17,9 %mediaan van de sector: 45,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Nero Facade
Publicaties van Nero Facade in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0757.879.014
- Btw-nummer
- BE0757879014
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0757879014 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 06/11/2020
- Zetel
- 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Grootte
- Zeer klein · 8,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 11/10/2025
- Activiteit
- Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43350)
Nero Facade (BV) is sinds 2020 gevestigd in Sint-Jans-Molenbeek en actief in: overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 20 457 € en een eigen vermogen van 112 971 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 8,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 17,9 %, onder de mediaan van de sector (45,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Nero Facade
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- N.S. Renovation Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Wemmel · balans 455 338 €
- RSS Construct Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Anderlecht · balans 711 758 €
- GKL Build Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Ukkel · balans 219 688 €
- Dakwerken David Verhulst Dakwerkzaamheden Oostrozebeke · balans 97 090 €
- C.C.T. Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Sint-Pieters-Leeuw · balans 102 705 €
- Bati Star Algemene reiniging van gebouwen Anderlecht · balans 89 268 €
- Jochen Cooremans & Zonen Metselwerk Puurs-Sint-Amands · balans 116 766 €
- Nirsal Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Sint-Jans-Molenbeek · balans 89 871 €
Veelgestelde vragen over Nero Facade
Wat is de omzet van Nero Facade?
Nero Facade legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Nero Facade?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0757879014 voor Nero Facade, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0757.879.014.
Waar is de zetel van Nero Facade?
Volgens het KBO-register is de zetel van Nero Facade gevestigd in 1080 Sint-Jans-Molenbeek.
Wat is het eigen vermogen van Nero Facade?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Nero Facade 112 971 €, een solvabiliteit van 17,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Nero Facade?
Gemiddeld 8,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Nero Facade?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Nero Facade. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Nero Facade
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →