M-Construct VOF

Ondernemingsnummer (KBO) 0745.840.720 · Btw BE0745840720
1090 Jette
actief in Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
actief sinds 06/04/2020 (≈ 6 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
De score
EDCBA
Idonis-soliditeitsscore · jaarrekening 2023

De score van M-Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
VOF sinds 2020
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Solvabiliteit
    • Liquiditeit
    • Intrestdekking
    • Rendabiliteit
    • Schuldgraad
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2023

Omzet183 096 €
Nettoresultaat2 294 €
Eigen vermogen6 391 €
Liquide middelen484 €
EBITDA5 866 €
Totaal activa25 858 €
Solvabiliteit24,7 %
De streep toont de sectormediaan: 43,2 % (1094 bedrijven).

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).

Jaarrekeningen van M-Construct

2023
Omzet183 096 €
Nettoresultaat2 294 €
Eigen vermogen6 391 €
Liquide middelen484 €
EBITDA5 866 €
Totaal activa25 858 €

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 13/09/2024

Financiële analyse van M-Construct

Bestuur en controle van M-Construct

1 actieve bestuurder(s) in het register.

Aandeelhouders en deelnemingen van M-Construct →

Publicaties van M-Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0745.840.720
Btw-nummer
BE0745840720
Peppol
Ingeschreven · 0208:0745840720 · vastgesteld op 13/10/2026
Rechtsvorm
VOF
Oprichting
06/04/2020
Zetel
1090 Jette
Laatste jaarrekening
2023 · neergelegd op 13/09/2024
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)

M-Construct (VOF) is sinds 2020 gevestigd in Jette en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2023 rapporteert ze een omzet van 183 096 €, een winst van 2 294 € en een eigen vermogen van 6 391 €. De solvabiliteit bedraagt 24,7 %, onder de mediaan van de sector (43,2 %).

Vergelijkbare vennootschappen als M-Construct

Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.

Veelgestelde vragen over M-Construct

Wat is de omzet van M-Construct?

Volgens de jaarrekening 2023 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van M-Construct 183 096 €.

Wat is het btw-nummer van M-Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0745840720 voor M-Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0745.840.720.

Waar is de zetel van M-Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van M-Construct gevestigd in 1090 Jette.

Wat is het eigen vermogen van M-Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2023 bedraagt het eigen vermogen van M-Construct 6 391 €, een solvabiliteit van 24,7 % van het balanstotaal.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van M-Construct?

Het register telt 1 actieve mandaten bij M-Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van M-Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 08/08/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie