Fare BV
4,0 VTEDe score van Fare verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -84 % Totaal activa -43 % Personeelsbestand (gem. VTE) +25 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 6 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Fare
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 173 328 € | ||||
| Eigen vermogen | 135 968 € | ||||
| Liquide middelen | 52 143 € | ||||
| EBITDA | 308 726 € | ||||
| Totaal activa | 599 263 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 26/01/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 31/01/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 27/12/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 30/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 24/01/2022
Financiële analyse van Fare
- Solvabiliteit22,7 %mediaan van de sector: 27,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Fare
Publicaties van Fare in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0744.765.010
- Btw-nummer
- BE0744765010
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0744765010 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/03/2020
- Zetel
- 9000 Gent
- Grootte
- Zeer klein · 4,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/01/2026
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110)
Fare (BV) is sinds 2020 gevestigd in Gent en actief in: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 173 328 € en een eigen vermogen van 135 968 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 22,7 %, onder de mediaan van de sector (27,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Fare
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Phuong VY Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Brussel · balans 105 780 €
- Dollpani Activiteiten van restaurants Dilbeek · balans 482 989 €
- Traiteur de la Villa Lorraine Catering van evenementen Vorst · balans 856 208 €
- Singh & Sons Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Knokke-Heist · balans 474 467 €
- NEW Azugena Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Antwerpen · balans 835 980 €
- De Vier Seizoenen Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Lochristi · balans 897 751 €
- Squadra B M Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Houthalen-Helchteren · balans 618 569 €
- Knol en Kool Activiteiten van restaurants Gent · balans 542 845 €
Veelgestelde vragen over Fare
Wat is de omzet van Fare?
Fare legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Fare?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0744765010 voor Fare, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0744.765.010.
Waar is de zetel van Fare?
Volgens het KBO-register is de zetel van Fare gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Fare?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Fare 135 968 €, een solvabiliteit van 22,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Fare?
Gemiddeld 4,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Fare?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Fare. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Fare
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →