Immo44 BV
2,0 VTEDe score van Immo44 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +28 % Eigen vermogen -41 % Totaal activa -41 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Immo44
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 437 239 € | ||||
| Nettoresultaat | € 1,01 mln | ||||
| Eigen vermogen | € 11,4 mln | ||||
| Liquide middelen | 549 754 € | ||||
| EBITDA | 64 375 € | ||||
| Totaal activa | € 13,7 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 10/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 10/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 04/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 12/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 19/07/2022
Financiële analyse van Immo44
- Solvabiliteit83,4 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Immo44
Publicaties van Immo44 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0701.752.636
- Btw-nummer
- BE0701752636
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0701752636 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 27/08/2018
- Zetel
- 9280 Lebbeke
- Grootte
- Zeer klein · 2,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 10/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Immo44 (BV) is sinds 2018 gevestigd in Lebbeke en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 437 239 €, een winst van € 1,01 mln en een eigen vermogen van € 11,4 mln. Met 2,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 83,4 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Immo44
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Flandrien Capital Activiteiten van holdings Roeselare · balans € 13,4 mln
- B&B Worldwide Bis Activiteiten van holdings Ans · balans € 17,0 mln
- Elneo Partners Activiteiten van holdings Awans · balans € 19,1 mln
- Flora Ventures Activiteiten van hoofdkantoren Gent · balans € 14,3 mln
- HarbourCo Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Eeklo · balans € 13,3 mln
- SI Invest Activiteiten van holdings Brussel · balans € 21,4 mln
- Preflexibel Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ninove · balans € 16,9 mln
- Landia Holding Activiteiten van holdings Lier · balans € 40,1 mln
Veelgestelde vragen over Immo44
Wat is de omzet van Immo44?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Immo44 437 239 €.
Wat is het btw-nummer van Immo44?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0701752636 voor Immo44, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0701.752.636.
Waar is de zetel van Immo44?
Volgens het KBO-register is de zetel van Immo44 gevestigd in 9280 Lebbeke.
Wat is het eigen vermogen van Immo44?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Immo44 11 436 462 €, een solvabiliteit van 83,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Immo44?
Gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Immo44?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Immo44. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Immo44
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →