Carradar BV
0,9 VTEDe score van Carradar verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +21 % Totaal activa +35 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Carradar
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 134 283 € | ||||
| Eigen vermogen | 710 607 € | ||||
| Liquide middelen | 680 360 € | ||||
| EBITDA | 227 664 € | ||||
| Totaal activa | € 1,19 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 24/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 03/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 28/06/2022
Financiële analyse van Carradar
- Solvabiliteit59,8 %mediaan van de sector: 34,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Carradar
Publicaties van Carradar in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0690.664.447
- Btw-nummer
- BE0690664447
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0690664447 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 15/02/2018
- Zetel
- 8750 Wingene
- Grootte
- Zeer klein · 0,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 24/08/2026
- Activiteit
- Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47811)
Carradar (BV) is sinds 2018 gevestigd in Wingene en actief in: detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 134 283 € en een eigen vermogen van 710 607 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 59,8 %, boven de mediaan van de sector (34,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Carradar
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DE Rudder - Vrielinck Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Torhout · balans € 1,19 mln
- Garage-Carrosserie Vandoorne Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Oostkamp · balans € 1,31 mln
- Media Autos Detailhandel in motorvoertuigen Saint-Nicolas · balans 75 747 €
- Baracars Detailhandel in motorvoertuigen Sint-Pieters-Leeuw · balans 33 063 €
- JB Autos Detailhandel in motorvoertuigen Bitsingen · balans € 1,27 mln
- A-M Motors Detailhandel in motorvoertuigen Lebbeke · balans € 1,09 mln
- GDC Gedinne Detailhandel in motorvoertuigen Bièvre · balans € 1,35 mln
- Auto'S Vereecke Recup Detailhandel in motorvoertuigen Aalter · balans € 1,04 mln
Veelgestelde vragen over Carradar
Wat is de omzet van Carradar?
Carradar legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Carradar?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0690664447 voor Carradar, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0690.664.447.
Waar is de zetel van Carradar?
Volgens het KBO-register is de zetel van Carradar gevestigd in 8750 Wingene.
Wat is het eigen vermogen van Carradar?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Carradar 710 607 €, een solvabiliteit van 59,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Carradar?
Gemiddeld 0,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Carradar?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Carradar. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Carradar
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →