Byfar BV
De score van Byfar verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +14 % Totaal activa -9 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Byfar
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 312 797 € | ||||
| Eigen vermogen | 23 257 € | ||||
| Liquide middelen | 67 868 € | ||||
| EBITDA | 310 610 € | ||||
| Totaal activa | 173 717 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 15/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 18/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 19/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 21/06/2022
Financiële analyse van Byfar
- Solvabiliteit13,4 %mediaan van de sector: 52,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Byfar
Publicaties van Byfar in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0687.779.785
- Btw-nummer
- BE0687779785
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0687779785 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 10/01/2018
- Zetel
- 1040 Brussel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 15/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Byfar (BV) is sinds 2018 gevestigd in Brussel en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 312 797 € en een eigen vermogen van 23 257 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 13,4 %, onder de mediaan van de sector (52,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Byfar
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- CIPN Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Oud-Heverlee · balans 174 241 €
- jefluyckx consultancy Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Nijlen · balans 174 430 €
- Supernovative Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Kapellen · balans 172 965 €
- Ddcom Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Menen · balans 172 770 €
- B-it Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Oostende · balans 172 631 €
- Salmon Frederic Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Zaventem · balans 170 904 €
- TMO Solutions Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Aalter · balans 170 537 €
- BitMetric Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Edegem · balans 177 787 €
Veelgestelde vragen over Byfar
Wat is de omzet van Byfar?
Byfar legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Byfar?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0687779785 voor Byfar, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0687.779.785.
Waar is de zetel van Byfar?
Volgens het KBO-register is de zetel van Byfar gevestigd in 1040 Brussel.
Wat is het eigen vermogen van Byfar?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Byfar 23 257 €, een solvabiliteit van 13,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Byfar?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Byfar. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Byfar
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →