Kapsalon Lore BV
2,6 VTEDe score van Kapsalon Lore verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +58 % Totaal activa -18 % Personeelsbestand (gem. VTE) -10 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Kapsalon Lore
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 17 216 € | ||||
| Eigen vermogen | 112 423 € | ||||
| Liquide middelen | 66 703 € | ||||
| EBITDA | 54 768 € | ||||
| Totaal activa | 234 058 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 02/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 08/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 18/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 21/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 17/08/2022
Financiële analyse van Kapsalon Lore
- Solvabiliteit48,0 %mediaan van de sector: 32,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Kapsalon Lore
Publicaties van Kapsalon Lore in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0676.859.664
- Btw-nummer
- BE0676859664
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0676859664 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 15/06/2017
- Zetel
- 3540 Herk-de-Stad
- Grootte
- Zeer klein · 2,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 02/06/2026
- Activiteit
- Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96210)
Kapsalon Lore (BV) is sinds 2017 gevestigd in Herk-de-Stad en actief in: kappers- en barbiersactiviteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 17 216 € en een eigen vermogen van 112 423 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,6 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 48,0 %, boven de mediaan van de sector (32,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Kapsalon Lore
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Zenn Hairdresser Kappers- en barbiersactiviteiten Hasselt · balans 248 525 €
- Cleos Coiffure Kapsalon Kappers- en barbiersactiviteiten Kortrijk · balans 232 289 €
- Biancapad Kappers- en barbiersactiviteiten Namen · balans 231 147 €
- Rendit Kappers- en barbiersactiviteiten Bergen · balans 237 455 €
- Aaron Van Damme Kappers- en barbiersactiviteiten Dendermonde · balans 229 271 €
- Newcoiff&CO Kappers- en barbiersactiviteiten Mechelen · balans 229 181 €
- Kaukura Kappers- en barbiersactiviteiten Peer · balans 239 905 €
- Cote Court Kappers- en barbiersactiviteiten Aubel · balans 241 132 €
Veelgestelde vragen over Kapsalon Lore
Wat is de omzet van Kapsalon Lore?
Kapsalon Lore legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Kapsalon Lore?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0676859664 voor Kapsalon Lore, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0676.859.664.
Waar is de zetel van Kapsalon Lore?
Volgens het KBO-register is de zetel van Kapsalon Lore gevestigd in 3540 Herk-de-Stad.
Wat is het eigen vermogen van Kapsalon Lore?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Kapsalon Lore 112 423 €, een solvabiliteit van 48,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Kapsalon Lore?
Gemiddeld 2,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Kapsalon Lore?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Kapsalon Lore. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Kapsalon Lore
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →