Winconstruct BV
1,7 VTEDe score van Winconstruct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +54 % Totaal activa +141 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Winconstruct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 75 952 € | ||||
| Eigen vermogen | 418 370 € | ||||
| Liquide middelen | 931 911 € | ||||
| EBITDA | 163 553 € | ||||
| Totaal activa | € 2,23 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 18/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 10/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/09/2022
Financiële analyse van Winconstruct
- Solvabiliteit18,8 %mediaan van de sector: 35,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Winconstruct
Publicaties van Winconstruct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0653.849.977
- Btw-nummer
- BE0653849977
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0653849977 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 09/05/2016
- Zetel
- 7700 Moeskroen
- Grootte
- Zeer klein · 1,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 18/08/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
Winconstruct (BV) is sinds 2016 gevestigd in Moeskroen en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 75 952 € en een eigen vermogen van 418 370 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 18,8 %, onder de mediaan van de sector (35,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Winconstruct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- 3B Constructions et Toitures7870 Lens (Hainaut)
- TRCC Services7080 Frameries
- Entreprise Mourant - DE Nadai7110 La Louvière
- CVH7060 Zinnik
- Immo Terraliet7740 Pecq
- L'Immobilière Montoise de la Construction7000 Bergen
- Imolu7000 Bergen
- Darimed Group7190 Écaussinnes
Veelgestelde vragen over Winconstruct
Wat is de omzet van Winconstruct?
Winconstruct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Winconstruct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0653849977 voor Winconstruct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0653.849.977.
Waar is de zetel van Winconstruct?
Volgens het KBO-register is de zetel van Winconstruct gevestigd in 7700 Moeskroen.
Wat is het eigen vermogen van Winconstruct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Winconstruct 418 370 €, een solvabiliteit van 18,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Winconstruct?
Gemiddeld 1,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Winconstruct?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Winconstruct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Winconstruct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →