Sissau Construct BV
0,6 VTEDe score van Sissau Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +301 % Totaal activa +92 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Sissau Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 970 505 € | ||||
| Eigen vermogen | € 1,28 mln | ||||
| Liquide middelen | 906 088 € | ||||
| Totaal activa | € 6,58 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 23/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 03/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 06/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/07/2022
Financiële analyse van Sissau Construct
- Solvabiliteit19,4 %mediaan van de sector: 23,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Sissau Construct
Publicaties van Sissau Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0554.738.545
- Btw-nummer
- BE0554738545
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0554738545 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/06/2014
- Zetel
- 8430 Middelkerke
- Grootte
- Zeer klein · 0,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 23/07/2026
- Activiteit
- Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121)
Sissau Construct (BV) is sinds 2014 gevestigd in Middelkerke en actief in: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 970 505 € en een eigen vermogen van € 1,28 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,6 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 19,4 %, onder de mediaan van de sector (23,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Sissau Construct
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- RSL Construct Ontwikkeling van bouwprojecten Roeselare · balans € 6,51 mln
- Friend House Ontwikkeling van bouwprojecten Ans · balans € 6,71 mln
- FBG Projects SRL Ontwikkeling van bouwprojecten Graven · balans € 5,93 mln
- Vastgoed Actief Ontwikkeling van bouwprojecten Oudenburg · balans € 6,55 mln
- Vastgoed3 Ontwikkeling van bouwprojecten Hasselt · balans € 6,63 mln
- B-Wile Ontwikkeling van bouwprojecten Herselt · balans € 6,63 mln
- Hôtel liège Airport Ontwikkeling van bouwprojecten Luik · balans € 6,63 mln
- VMI Ontwikkeling van bouwprojecten Oerle · balans € 6,48 mln
Veelgestelde vragen over Sissau Construct
Wat is de omzet van Sissau Construct?
Sissau Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Sissau Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0554738545 voor Sissau Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0554.738.545.
Waar is de zetel van Sissau Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van Sissau Construct gevestigd in 8430 Middelkerke.
Wat is het eigen vermogen van Sissau Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Sissau Construct 1 278 418 €, een solvabiliteit van 19,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Sissau Construct?
Gemiddeld 0,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Sissau Construct?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Sissau Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Sissau Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →