DM Construct BV
De score van DM Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Omzet -5 % Eigen vermogen +923 % Totaal activa +190 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van DM Construct
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 615 029 € | ||||
| Nettoresultaat | 62 991 € | ||||
| Eigen vermogen | 234 803 € | ||||
| Liquide middelen | 293 246 € | ||||
| EBITDA | 110 984 € | ||||
| Totaal activa | 294 218 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 04/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 05/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 07/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 25/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 24/08/2021
Financiële analyse van DM Construct
- Solvabiliteit79,8 %mediaan van de sector: 38,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van DM Construct
Publicaties van DM Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0502.374.084
- Btw-nummer
- BE0502374084
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0502374084 · vastgesteld op 17/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/01/2013
- Zetel
- 7711 Moeskroen
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 04/07/2025
- Activiteit
- Schrijnwerk (NACE 43320)
DM Construct (BV) is sinds 2013 gevestigd in Moeskroen en actief in: schrijnwerk. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van 615 029 €, een winst van 62 991 € en een eigen vermogen van 234 803 €. De solvabiliteit bedraagt 79,8 %, boven de mediaan van de sector (38,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als DM Construct
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Auquier Schrijnwerk Jette · balans 354 179 €
- Acacia Belgique Groothandel in hout, bouwmaterialen en sanitair Gouvy · balans 294 144 €
- Beliwaas Schrijnwerk Sint-Niklaas · balans 419 313 €
- Afsluitingen & Poorten VAN Meeuwen Schrijnwerk Tessenderlo-Ham · balans € 1,02 mln
- Sani - MIR Groothandel in hout, bouwmaterialen en sanitair Ukkel · balans 355 251 €
- Bepaco Schrijnwerk Oudsbergen · balans 562 699 €
- Ve-Tor Poorten Schrijnwerk Ichtegem · balans € 1,17 mln
- Helder Groothandel in hout, bouwmaterialen en sanitair Boom · balans 398 947 €
Veelgestelde vragen over DM Construct
Wat is de omzet van DM Construct?
Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van DM Construct 615 029 €.
Wat is het btw-nummer van DM Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0502374084 voor DM Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0502.374.084.
Waar is de zetel van DM Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van DM Construct gevestigd in 7711 Moeskroen.
Wat is het eigen vermogen van DM Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van DM Construct 234 803 €, een solvabiliteit van 79,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van DM Construct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij DM Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van DM Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →