Kasmal BVBA
De score van Kasmal verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +128 % Totaal activa +11 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Kasmal
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −53 586 € | ||||
| Eigen vermogen | 223 716 € | ||||
| Liquide middelen | 8 103 € | ||||
| EBITDA | −12 865 € | ||||
| Totaal activa | 761 728 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 21/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 23/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 23/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 30/05/2022
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2019neergelegd op 27/02/2020
Financiële analyse van Kasmal
- Solvabiliteit29,4 %mediaan van de sector: 24,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Kasmal
Publicaties van Kasmal in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0479.958.275
- Btw-nummer
- BE0479958275
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 07/04/2003
- Zetel
- 9000 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 21/05/2026
- Activiteit
- Activiteiten van fitnesscentra (NACE 93130)
Kasmal (BVBA) is sinds 2003 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten van fitnesscentra. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een verlies van 53 586 € en een eigen vermogen van 223 716 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 29,4 %, boven de mediaan van de sector (24,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Kasmal
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Immo Noriaf Luik · balans 762 390 €
- BM Invest Handel in eigen onroerend goed Nazareth-De Pinte · balans 762 589 €
- Alvifi Lasne · balans 761 818 €
- PALS Sint-Lambrechts-Woluwe · balans 761 629 €
- La Mairieu Leuze-en-Hainaut · balans 762 365 €
- Land AND SEA Knokke-Heist · balans 761 004 €
- 1D Opportunities Real Estate Herstal · balans 760 918 €
- Docteur E. BAUDUIN Luik · balans 760 794 €
Veelgestelde vragen over Kasmal
Wat is de omzet van Kasmal?
Kasmal legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Kasmal?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0479958275 voor Kasmal, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0479.958.275.
Waar is de zetel van Kasmal?
Volgens het KBO-register is de zetel van Kasmal gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Kasmal?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Kasmal 223 716 €, een solvabiliteit van 29,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Kasmal?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Kasmal. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Kasmal
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →