Cobea Pharma BV
2,0 VTEDe score van Cobea Pharma verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen +9 % Totaal activa -13 % Personeelsbestand (gem. VTE) +5 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Cobea Pharma
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 9 378 € | ||||
| Eigen vermogen | 146 454 € | ||||
| Liquide middelen | 141 453 € | ||||
| EBITDA | 19 261 € | ||||
| Totaal activa | 362 823 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 24/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 07/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 24/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 04/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 12/10/2022
Financiële analyse van Cobea Pharma
- Solvabiliteit40,4 %mediaan van de sector: 41,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Cobea Pharma
Publicaties van Cobea Pharma in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0476.340.670
- Btw-nummer
- BE0476340670
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0476340670 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 18/12/2001
- Zetel
- 1495 Villers-la-Ville
- Grootte
- Zeer klein · 2,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 24/09/2026
- Activiteit
- Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730)
Cobea Pharma (BV) is sinds 2001 gevestigd in Villers-la-Ville en actief in: detailhandel in farmaceutische producten. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 9 378 € en een eigen vermogen van 146 454 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 40,4 %, onder de mediaan van de sector (41,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Cobea Pharma
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Pharmacie Bouché & Associés Detailhandel in farmaceutische producten Mont-Saint-Guibert · balans 362 905 €
- PHLV Detailhandel in farmaceutische producten Bornem · balans 363 992 €
- Charlotte DE Chaffoy Detailhandel in farmaceutische producten Brussel · balans 361 413 €
- APO + Detailhandel in farmaceutische producten Antwerpen · balans 364 448 €
- Apotheek Veldstraat Detailhandel in farmaceutische producten Gent · balans 365 048 €
- Brupharma Detailhandel in farmaceutische producten Brugge · balans 360 003 €
- Acura Pharma Detailhandel in farmaceutische producten Brussel · balans 366 408 €
- Pharma 5 Detailhandel in farmaceutische producten Etterbeek · balans 359 207 €
Veelgestelde vragen over Cobea Pharma
Wat is de omzet van Cobea Pharma?
Cobea Pharma legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van Cobea Pharma?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0476340670 voor Cobea Pharma, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0476.340.670.
Waar is de zetel van Cobea Pharma?
Volgens het KBO-register is de zetel van Cobea Pharma gevestigd in 1495 Villers-la-Ville.
Wat is het eigen vermogen van Cobea Pharma?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Cobea Pharma 146 454 €, een solvabiliteit van 40,4 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Cobea Pharma?
Gemiddeld 2,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2026.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Cobea Pharma?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Cobea Pharma. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Cobea Pharma
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →