Pharma 5 BVBA
5,4 VTEDe score van Pharma 5 verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +13 % Personeelsbestand (gem. VTE) +4 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Pharma 5
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 24 381 € | ||||
| Eigen vermogen | −€ 1,12 mln | ||||
| Liquide middelen | 40 915 € | ||||
| EBITDA | 74 690 € | ||||
| Totaal activa | 359 207 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Pharma 5
- Solvabiliteit-313,0 %mediaan van de sector: 37,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Pharma 5
Publicaties van Pharma 5 in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0535.836.710
- Btw-nummer
- BE0535836710
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0535836710 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 20/06/2013
- Zetel
- 1040 Etterbeek
- Grootte
- Zeer klein · 5,4 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730)
Pharma 5 (BVBA) is sinds 2013 gevestigd in Etterbeek en actief in: detailhandel in farmaceutische producten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 24 381 € en een eigen vermogen van −€ 1,12 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 5,4 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -313,0 %, onder de mediaan van de sector (37,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Pharma 5
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Société Pharmaceutique belge Detailhandel in farmaceutische producten Sint-Gillis · balans 358 883 €
- Groot Zand Detailhandel in farmaceutische producten Dendermonde · balans 358 515 €
- Brupharma Detailhandel in farmaceutische producten Brugge · balans 360 003 €
- Pharmacie Lonneux Detailhandel in farmaceutische producten Luik · balans 358 360 €
- Apotheek Dampoort Detailhandel in farmaceutische producten Brugge · balans 357 644 €
- Pharmabak Detailhandel in farmaceutische producten Sint-Jans-Molenbeek · balans 357 515 €
- Charlotte DE Chaffoy Detailhandel in farmaceutische producten Brussel · balans 361 413 €
- Detiphar Detailhandel in farmaceutische producten Colfontaine · balans 356 249 €
Veelgestelde vragen over Pharma 5
Wat is de omzet van Pharma 5?
Pharma 5 legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Pharma 5?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0535836710 voor Pharma 5, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0535.836.710.
Waar is de zetel van Pharma 5?
Volgens het KBO-register is de zetel van Pharma 5 gevestigd in 1040 Etterbeek.
Wat is het eigen vermogen van Pharma 5?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Pharma 5 -1 124 262 €, een solvabiliteit van -313,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Pharma 5?
Gemiddeld 5,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Pharma 5?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Pharma 5. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Pharma 5
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →