BECY BV
De score van BECY verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +9 % Totaal activa +24 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van BECY
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 8 016 € | ||||
| Eigen vermogen | 218 910 € | ||||
| Liquide middelen | 1 139 € | ||||
| EBITDA | 19 438 € | ||||
| Totaal activa | 277 238 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 20/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/08/2022
Financiële analyse van BECY
- Solvabiliteit79,0 %mediaan van de sector: 39,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van BECY
Publicaties van BECY in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0471.972.207
- Btw-nummer
- BE0471972207
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0471972207 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 24/05/2000
- Zetel
- 9240 Zele
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/08/2026
- Activiteit
- Landschapsverzorging (NACE 81300)
BECY (BV) is sinds 2000 gevestigd in Zele en actief in: landschapsverzorging. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 8 016 € en een eigen vermogen van 218 910 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 79,0 %, boven de mediaan van de sector (39,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als BECY
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Alecto Landschapsverzorging Incourt · balans 276 996 €
- Green Xpres Landschapsverzorging Aartselaar · balans 276 741 €
- G&H Groenzorg Landschapsverzorging Puurs-Sint-Amands · balans 276 423 €
- Groenontwerpen Kris Schurmans Landschapsverzorging Lommel · balans 275 688 €
- Tuinen Kempe Landschapsverzorging Oostkamp · balans 279 295 €
- Entreprise Ortegat Landschapsverzorging Burdinne · balans 279 906 €
- Algrozo Landschapsverzorging Maaseik · balans 274 256 €
- Groep Groen Landschapsverzorging Kluisbergen · balans 280 668 €
Veelgestelde vragen over BECY
Wat is de omzet van BECY?
BECY legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van BECY?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0471972207 voor BECY, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0471.972.207.
Waar is de zetel van BECY?
Volgens het KBO-register is de zetel van BECY gevestigd in 9240 Zele.
Wat is het eigen vermogen van BECY?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van BECY 218 910 €, een solvabiliteit van 79,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van BECY?
Het register telt 1 actieve mandaten bij BECY. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van BECY
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →