DSC BV
De score van DSC verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -38 % Totaal activa -35 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van DSC
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 13 209 € | ||||
| Eigen vermogen | 174 583 € | ||||
| Liquide middelen | 648 € | ||||
| EBITDA | 27 902 € | ||||
| Totaal activa | 234 900 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 23/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 19/07/2022
Financiële analyse van DSC
- Solvabiliteit74,3 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van DSC
Publicaties van DSC in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0467.212.574
- Btw-nummer
- BE0467212574
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0467212574 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/11/1999
- Zetel
- 9000 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
DSC (BV) is sinds 1999 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 13 209 € en een eigen vermogen van 174 583 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 74,3 %, boven de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als DSC
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Resilica Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Dendermonde · balans 234 898 €
- Hornig Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Brussel · balans 234 890 €
- Conscom Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Eupen · balans 234 881 €
- Galp Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ninove · balans 234 876 €
- Concrete Belgium Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Beringen · balans 234 819 €
- IknowiT Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Grimbergen · balans 234 804 €
- Bernalimmo Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Sint-Jans-Molenbeek · balans 235 054 €
- Coruscent Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Meise · balans 235 062 €
Veelgestelde vragen over DSC
Wat is de omzet van DSC?
DSC legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van DSC?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0467212574 voor DSC, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0467.212.574.
Waar is de zetel van DSC?
Volgens het KBO-register is de zetel van DSC gevestigd in 9000 Gent.
Wat is het eigen vermogen van DSC?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van DSC 174 583 €, een solvabiliteit van 74,3 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van DSC?
Het register telt 1 actieve mandaten bij DSC. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van DSC
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →