Kentys BV
De score van Kentys verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen +510 % Totaal activa +9 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Kentys
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 581 792 € | ||||
| Eigen vermogen | 611 690 € | ||||
| Liquide middelen | 281 233 € | ||||
| EBITDA | 708 729 € | ||||
| Totaal activa | 814 367 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 21/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 24/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 29/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 18/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 03/10/2022
Financiële analyse van Kentys
- Solvabiliteit75,1 %mediaan van de sector: 18,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Kentys
Publicaties van Kentys in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0462.034.754
- Btw-nummer
- BE0462034754
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0462034754 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/12/1997
- Zetel
- 1082 Sint-Agatha-Berchem
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 21/09/2026
- Activiteit
- Handel in eigen onroerend goed (NACE 68110)
Kentys (BV) is sinds 1997 gevestigd in Sint-Agatha-Berchem en actief in: handel in eigen onroerend goed. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 581 792 € en een eigen vermogen van 611 690 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 75,1 %, boven de mediaan van de sector (18,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Kentys
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Arqipel Handel in eigen onroerend goed Merelbeke-Melle · balans 784 967 €
- LC Expertise Handel in eigen onroerend goed Ukkel · balans 813 620 €
- Goldstones RED Handel in eigen onroerend goed Écaussinnes · balans 815 292 €
- Himmos Land Handel in eigen onroerend goed Antwerpen · balans 813 234 €
- ESB Invest Handel in eigen onroerend goed Rixensart · balans 812 621 €
- YOU-Build Handel in eigen onroerend goed Oudsbergen · balans 816 572 €
- Immo FL Handel in eigen onroerend goed Awans · balans 810 246 €
- Immo Lapicavi Handel in eigen onroerend goed Welkenraedt · balans 821 084 €
Veelgestelde vragen over Kentys
Wat is de omzet van Kentys?
Kentys legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van Kentys?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0462034754 voor Kentys, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0462.034.754.
Waar is de zetel van Kentys?
Volgens het KBO-register is de zetel van Kentys gevestigd in 1082 Sint-Agatha-Berchem.
Wat is het eigen vermogen van Kentys?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Kentys 611 690 €, een solvabiliteit van 75,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Kentys?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Kentys. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Kentys
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →