Vimar BV
49,4 VTEDe score van Vimar verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +37 % Totaal activa +27 % Personeelsbestand (gem. VTE) +24 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Vimar
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 26,7 mln | ||||
| Nettoresultaat | € 1,10 mln | ||||
| Eigen vermogen | € 6,24 mln | ||||
| Liquide middelen | € 1,15 mln | ||||
| EBITDA | € 1,79 mln | ||||
| Totaal activa | € 12,1 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 15/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 09/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 11/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022
Financiële analyse van Vimar
- Solvabiliteit51,6 %mediaan van de sector: 45,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Vimar
Publicaties van Vimar in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0459.907.979
- Btw-nummer
- BE0459907979
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0459907979 · vastgesteld op 13/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 24/01/1997
- Zetel
- 1030 Schaarbeek
- Grootte
- Klein · 49,4 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 15/07/2026
- Activiteit
- Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43350)
Vimar (BV) is sinds 1997 gevestigd in Schaarbeek en actief in: overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 26,7 mln, een winst van € 1,10 mln en een eigen vermogen van € 6,24 mln. Met 49,4 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 51,6 %, boven de mediaan van de sector (45,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Vimar
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Actyon1180 Ukkel
- Timber Tailor1050 Brussel
- JVS1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Lusobati1070 Anderlecht
- N.E.L.1040 Etterbeek
- GF Group1070 Anderlecht
- Brussels Cleaning &Maintenance SA1140 Evere
- I.R.D.I.1040 Etterbeek
Veelgestelde vragen over Vimar
Wat is de omzet van Vimar?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Vimar 26 669 522 €.
Wat is het btw-nummer van Vimar?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0459907979 voor Vimar, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0459.907.979.
Waar is de zetel van Vimar?
Volgens het KBO-register is de zetel van Vimar gevestigd in 1030 Schaarbeek.
Wat is het eigen vermogen van Vimar?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Vimar 6 239 286 €, een solvabiliteit van 51,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Vimar?
Gemiddeld 49,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Vimar?
Het register telt 8 actieve mandaten bij Vimar. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Vimar
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →