Lutowash BV
0,5 VTEDe score van Lutowash verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +35 % Totaal activa +33 % Personeelsbestand (gem. VTE) -50 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Lutowash
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 17 201 € | ||||
| Eigen vermogen | 107 993 € | ||||
| Liquide middelen | 24 316 € | ||||
| EBITDA | 18 483 € | ||||
| Totaal activa | 120 617 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 19/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 08/06/2022
Financiële analyse van Lutowash
- Solvabiliteit89,5 %mediaan van de sector: 32,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Lutowash
Publicaties van Lutowash in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0447.272.344
- Btw-nummer
- BE0447272344
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0447272344 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 16/04/1992
- Zetel
- 7900 Leuze-en-Hainaut
- Grootte
- Zeer klein · 0,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/05/2026
- Activiteit
- Wassen en poetsen van motorvoertuigen (NACE 95316)
Lutowash (BV) is sinds 1992 gevestigd in Leuze-en-Hainaut en actief in: wassen en poetsen van motorvoertuigen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 17 201 € en een eigen vermogen van 107 993 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 89,5 %, boven de mediaan van de sector (32,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Lutowash
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Sahib JI Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Sint-Truiden · balans 96 264 €
- Simflo Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Zwevegem · balans 120 119 €
- Wash & GO Consulting Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Hoei · balans 121 125 €
- Mobile CAR Cleaning Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Diksmuide · balans 118 142 €
- Servi-Wash Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Fernelmont · balans 116 466 €
- SAZ.COM Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Charleroi · balans 116 284 €
- Come & Wash Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Namen · balans 114 303 €
- Cleaning Car Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Dinant · balans 114 073 €
Veelgestelde vragen over Lutowash
Wat is de omzet van Lutowash?
Lutowash legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Lutowash?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0447272344 voor Lutowash, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0447.272.344.
Waar is de zetel van Lutowash?
Volgens het KBO-register is de zetel van Lutowash gevestigd in 7900 Leuze-en-Hainaut.
Wat is het eigen vermogen van Lutowash?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Lutowash 107 993 €, een solvabiliteit van 89,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Lutowash?
Gemiddeld 0,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Lutowash?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Lutowash. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Lutowash
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →