Chalmet NV
3,4 VTEDe score van Chalmet verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +74 % Totaal activa +120 % Personeelsbestand (gem. VTE) +240 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Chalmet
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 142 664 € | ||||
| Eigen vermogen | 908 025 € | ||||
| Liquide middelen | 240 694 € | ||||
| EBITDA | 283 665 € | ||||
| Totaal activa | € 2,27 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 20/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 15/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 29/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 17/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 03/05/2022
Financiële analyse van Chalmet
- Solvabiliteit40,0 %mediaan van de sector: 34,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Chalmet
7 actieve bestuurder(s) in het register.
en 1 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Chalmet →Publicaties van Chalmet in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0445.857.134
- Btw-nummer
- BE0445857134
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0445857134 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 29/11/1991
- Zetel
- 9185 Lochristi
- Grootte
- Zeer klein · 3,4 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 20/05/2026
- Activiteit
- Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47811)
Chalmet (NV) is sinds 1991 gevestigd in Lochristi en actief in: detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 142 664 € en een eigen vermogen van 908 025 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,4 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 40,0 %, boven de mediaan van de sector (34,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Chalmet
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- BOI & Fils Detailhandel in motorvoertuigen Bergen · balans € 2,27 mln
- Garage P. VAN Rompaey Detailhandel in motorvoertuigen Westerlo · balans € 2,27 mln
- Vanderheyden Henri-Chapelle Detailhandel in motorvoertuigen Welkenraedt · balans € 2,27 mln
- Auto Mobile Invest Detailhandel in motorvoertuigen Steenokkerzeel · balans € 2,25 mln
- L'Avenir Detailhandel in motorvoertuigen Ieper · balans € 2,32 mln
- LV Automotive Detailhandel in motorvoertuigen Wervik · balans € 2,22 mln
- Wacar Detailhandel in motorvoertuigen Waver · balans € 2,34 mln
- Renault Durieu J-R Detailhandel in motorvoertuigen Zinnik · balans € 2,38 mln
Veelgestelde vragen over Chalmet
Wat is de omzet van Chalmet?
Chalmet legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Chalmet?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0445857134 voor Chalmet, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0445.857.134.
Waar is de zetel van Chalmet?
Volgens het KBO-register is de zetel van Chalmet gevestigd in 9185 Lochristi.
Wat is het eigen vermogen van Chalmet?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Chalmet 908 025 €, een solvabiliteit van 40,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Chalmet?
Gemiddeld 3,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Chalmet?
Het register telt 7 actieve mandaten bij Chalmet. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Chalmet
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →