Framaco NV
De score van Framaco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +146 % Eigen vermogen -14 % Totaal activa -17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Framaco
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 15 756 € | ||||
| Nettoresultaat | −7 805 € | ||||
| Eigen vermogen | 185 009 € | ||||
| Liquide middelen | 77 003 € | ||||
| EBITDA | 9 912 € | ||||
| Totaal activa | 356 797 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 28/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 06/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 15/05/2022
Financiële analyse van Framaco
- Solvabiliteit51,9 %mediaan van de sector: 44,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Framaco
Publicaties van Framaco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0445.455.177
- Btw-nummer
- BE0445455177
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 06/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 17/10/1991
- Zetel
- 8570 Anzegem
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 28/06/2026
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201)
Framaco (NV) is sinds 1991 gevestigd in Anzegem en actief in: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 15 756 €, een verlies van 7 805 € en een eigen vermogen van 185 009 €. De solvabiliteit bedraagt 51,9 %, boven de mediaan van de sector (44,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Framaco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- COS Alba Courcelles · balans 356 825 €
- Immobiliere DE L'Invasion Villers-la-Ville · balans 356 333 €
- Socimed Orp-Jauche · balans 356 712 €
- Asciano Invest Ukkel · balans 356 891 €
- Cabinet Medical A. Kassab Luik · balans 356 604 €
- Docteur Veronique Latteur Charleroi · balans 357 004 €
- DDB Medical Genepiën · balans 356 537 €
Veelgestelde vragen over Framaco
Wat is de omzet van Framaco?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Framaco 15 756 €.
Wat is het btw-nummer van Framaco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0445455177 voor Framaco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0445.455.177.
Waar is de zetel van Framaco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Framaco gevestigd in 8570 Anzegem.
Wat is het eigen vermogen van Framaco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Framaco 185 009 €, een solvabiliteit van 51,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Framaco?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Framaco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Framaco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →