Nuts Optique BV
1,0 VTEDe score van Nuts Optique verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -20 % Totaal activa +12 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Nuts Optique
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 43 539 € | ||||
| Eigen vermogen | 171 682 € | ||||
| Liquide middelen | 40 498 € | ||||
| EBITDA | 130 717 € | ||||
| Totaal activa | 861 834 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 04/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 21/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 21/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 26/08/2022
Financiële analyse van Nuts Optique
- Solvabiliteit19,9 %mediaan van de sector: 46,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Nuts Optique
Publicaties van Nuts Optique in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0443.720.362
- Btw-nummer
- BE0443720362
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0443720362 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/03/1991
- Zetel
- 6900 Marche-en-Famenne
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/08/2026
- Activiteit
- Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47742)
Nuts Optique (BV) is sinds 1991 gevestigd in Marche-en-Famenne en actief in: detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 43 539 € en een eigen vermogen van 171 682 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 19,9 %, onder de mediaan van de sector (46,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Nuts Optique
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- JO-VE Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Lommel · balans 861 622 €
- Janssen Opticiens Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Fléron · balans 871 333 €
- C.B. Optic Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Namen · balans 873 815 €
- Somers Optiek Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Antwerpen · balans 874 067 €
- Optisim Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Malmedy · balans 843 371 €
- SEAL Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Knokke-Heist · balans 843 052 €
- Optiek Selca Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Heist-op-den-Berg · balans 842 977 €
- Verobo Detailhandel in medische en orthopedische artikelen Ieper · balans 881 945 €
Veelgestelde vragen over Nuts Optique
Wat is de omzet van Nuts Optique?
Nuts Optique legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Nuts Optique?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0443720362 voor Nuts Optique, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0443.720.362.
Waar is de zetel van Nuts Optique?
Volgens het KBO-register is de zetel van Nuts Optique gevestigd in 6900 Marche-en-Famenne.
Wat is het eigen vermogen van Nuts Optique?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Nuts Optique 171 682 €, een solvabiliteit van 19,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Nuts Optique?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Nuts Optique?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Nuts Optique. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Nuts Optique
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →