Polyconstruct BV
4,9 VTEDe score van Polyconstruct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -6 % Totaal activa -48 % Personeelsbestand (gem. VTE) -45 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Polyconstruct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −11 138 € | ||||
| Eigen vermogen | 197 052 € | ||||
| Liquide middelen | 33 066 € | ||||
| EBITDA | −6 950 € | ||||
| Totaal activa | 420 398 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 19/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 09/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 24/08/2022
Financiële analyse van Polyconstruct
- Solvabiliteit46,9 %mediaan van de sector: 43,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Polyconstruct
Publicaties van Polyconstruct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0440.048.913
- Btw-nummer
- BE0440048913
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0440048913 · vastgesteld op 11/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/01/1990
- Zetel
- 1190 Vorst
- Grootte
- Zeer klein · 4,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/07/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
Polyconstruct (BV) is sinds 1990 gevestigd in Vorst en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 11 138 € en een eigen vermogen van 197 052 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 46,9 %, boven de mediaan van de sector (43,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Polyconstruct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- VU-Construct1180 Ukkel
- Groupe MBC1040 Etterbeek
- Rpdp Development1000 Brussel
- Group Demoren1000 Brussel
- Bati Time1070 Anderlecht
- C&K Group1120 Brussel
- Construction Europeenne Stone1180 Ukkel
- AL Renovation1000 Brussel
Veelgestelde vragen over Polyconstruct
Wat is de omzet van Polyconstruct?
Polyconstruct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Polyconstruct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0440048913 voor Polyconstruct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0440.048.913.
Waar is de zetel van Polyconstruct?
Volgens het KBO-register is de zetel van Polyconstruct gevestigd in 1190 Vorst.
Wat is het eigen vermogen van Polyconstruct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Polyconstruct 197 052 €, een solvabiliteit van 46,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Polyconstruct?
Gemiddeld 4,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Polyconstruct?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Polyconstruct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Polyconstruct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →